Kudy z nudy: Kam na výlet: v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Kudy z nudy: Kam na výlet: v Čechách, na Moravě a ve Slezsku - Eva Obůrková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Obůrková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kudy z nudy: Kam na výlet: v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kudy z nudy: Kam na výlet: v Čechách, na Moravě a ve Slezsku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Obůrková. Číst Kudy z nudy: Kam na výlet: v Čechách, na Moravě a ve Slezsku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Toužíte prožít něco neobvyklého? Chcete si zpříjemnit dovolenou či výlet? Proč jezdit daleko, když Česká republika nabízí širokou škálu možností aktivního vyžití? V této knížce najdete 289 inspirativních tipů na výlet za poznáním či zábavou, do míst, kde si na své přijdou nejen milovníci adrenalinu, vyznavači dobrého jídla a pití, cyklisté nebo vodáci, ale i golfisté či vášniví lyžaři. Jsou to osvědčené lokality, jež byly nominovány návštěvníky portálu www.kudyznudy.cz a zástupci krajů a turistických regionů v rámci soutěže Ceny Kudy z nudy 2009.


...m portál Kudy z nudy přináší velký abecední přehled toho, co všechno se na něm dá najít! Jednoduše si podle abecedy vyberete oblast, která vás zajímá a na výběr je toho opravdu hodně, doslova od A (např ... Kudy z nudy: Kam na výlet: v Čechách, na Moravě a ve Slezsku ... . agroturistiky) po Ž (např. židovské památky). Tipy na víkend, aktuální tipy na akce z celé ČR, kulturní události a výlety v Čechách, na Moravě a ve Slezsku najdete pohromadě na Kudy z nudy. Denně desítky nových aktualit! Nevíte kam vyrazit za zábavou a zážitky na Severní Moravě a Slezsku? Severní Morava malebné území rozčleněné horskými hřebeny a zvlněnými kopci - území jakoby zrozené ... Kudy z nudy | Albatrosmedia.cz ... . Denně desítky nových aktualit! Nevíte kam vyrazit za zábavou a zážitky na Severní Moravě a Slezsku? Severní Morava malebné území rozčleněné horskými hřebeny a zvlněnými kopci - území jakoby zrozené pro pestrou letní turistiku a bohatou škálu zimních i letních sportů. Inspiraci najdete na Kudy z nudy! Nevíte kam vyrazit za zábavou a zážitky na Jižní Moravě? Jeden z nejkrásnějších krajů naší repobliky spo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY