Tiché roky

Tiché roky - Alena Mornštajnová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Mornštajnová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tiché roky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tiché roky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Mornštajnová. Číst Tiché roky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bohdana je uzavřená dívka žijící jen s mrzoutským otcem a dobrosrdečnou, leč poddajnou Bělou. Trápí ji napětí v domě a tajemství, které jí nepřestává vrtat hlavou: Proč ji těžce nemocná babička při poslední návštěvě v léčebně oslovila „Blanko“? Vedle toho se odvíjí příběh Svatopluka Žáka, oddaného komunisty, který celý svůj život zasvětil budování socialismu, lásce ke své ženě a dceři, jejíž budoucnost měla být stejně zářivá jako hvězda na rudém praporu. Ale jak se říká: Chcete-li Boha rozesmát, povězte mu o svých plánech. A tak se v jednom okamžiku oba příběhy slijí do jednoho a ukáže se, že nic není takové, jak se doposud zdálo, a už vůbec ne takové, jaké by to být mělo. Nový román Aleny Mornštajnové je jiný než ty předchozí. Nejedná se o velké historické téma, nýbrž o intimní rodinné drama, kde hlavní roli nehrají velké dějiny, ale náhody a lidské charaktery. Stejně jako u románu Hana však jde o silný, strhujícím způsobem vyprávěný příběh, který si čtenáře podmaní od první do poslední stránky.


... roky a Hana jsou zcela odlišné příběhy, každý je jiný ... CzTorrent - 1. CZ Free Torrent Tracker ... . Spojuje je pouze styl vyprávění - lehký, čtivý. Knížka se četla opravdu dobře. Srovnávat s jinými knihami snad lze. V českých poměrech, kdy vychází kdejaká slátanina, jsou knihy paní Mornštajnové úplný poklad. Všechny informace o produktu Kniha Tiché roky - Alena Mornštajnová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tiché roky - Alena Mornštajnová. Že bych se na nějakou knihu těšil tolik, jako na Tiché ... Tiché roky - Alena Mornštajnová od 231 Kč - Heureka.cz ... . Že bych se na nějakou knihu těšil tolik, jako na Tiché roky si nepamatuju. Stříhal jsem metr a počítal dny do vydání. Četl jsem zveřejněnou ukázku pořád dokola a snažil se odhadnout, co bude dál. Bývá to někdy ošidné, takové čekání. Jinak dobré knize mohou přehnaná očekávání ublížit. T...SOUVISEJÍCÍ KNIHY