Svetr k Vánocům

Svetr k Vánocům - Glenn Beck | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Glenn Beck
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svetr k Vánocům.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svetr k Vánocům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Glenn Beck. Číst Svetr k Vánocům Online je nyní tak snadné!

POPIS


Toužili jste jako děti o nějakém dárku pod stromeček tak urputně, že jste nic jiného nechtěli? Určitě ano. Malý Eddie takhle touží po kole. Bicyklu značky Huffa s banánovým sedlem. Stále o něm vypráví, otravuje příbuzné i sousedy, dokonce se o něj modlí. Problém je v tom, že jeho maminka je chudá. Takže místo vysněného kola nadělí Eddiemu svetr. Vlastnoručně a s láskou pletený, nicméně je to pitomej svetr. Od Eddieho znechucení nad dárkem se pak odvíjí celý příběh velmi dojemné a místy i tajuplné knížečky Glenna Becka Svetr k Vánocům. Vypráví o bohatství, samozřejmě nikoli materiálním, o štěstí a lásce; o tom, že si téměř nikdy nevážíme toho, co máme. Že si za své „hříchy“ nezasluhujeme odpuštění, že na druhé straně bouřky neexistuje duha… Nebo snad ano? Vypráví i o víře, ať už si pod tímto slovem představujeme, co chceme. A o druhé šanci. Měl malý Eddie naději na druhou šanci? A máme ji my? O tom všem je tato nadmíru milá a laskavá knížka, kterou, najdeme-li ji pod stromečkem my, zcela jistě neodvrhneme jako ten podělanej svetr.


...no a sečteno: "Příjemná dávka pozitivní motivace, neoddiskutovatelná poutavost příběhu a čtivost, možná až přemíra mouder a závěrem knihy cesta k víře, kterou přirozeně nejde každý, tj ... Svetr k Vánocům (Glenn Beck) | Antikvariát Červený knír ... ., Svetr k Vánocům, resp., kniha, kterou mohu doporučit všem, kterým nevadí bilancovat". Dárky k Vánocům nemusejí stát tisíce. Představujeme Vám originální dary na Vánoce, které pořídíte za super ceny (nezapomeňte si před nákupem prohlédnout slevové kupóny - můžete tak výrazně ušetřit).A za ušetřené peníze můžete udělat radost sobě. Nejen luxusní vánoční dárky způsobují ohromnou radost. . Pokud si nevíte rady, zaručeným tipem jsou ... Svetr k Vánocům...Glenn Beck Před ... Svetr k Vánocům - Glenn Beck | Databáze knih ... .A za ušetřené peníze můžete udělat radost sobě. Nejen luxusní vánoční dárky způsobují ohromnou radost. . Pokud si nevíte rady, zaručeným tipem jsou ... Svetr k Vánocům...Glenn Beck Před pár dny js...SOUVISEJÍCÍ KNIHY