Anti-aging: Jak si zachovat mládí a krásu

Anti-aging: Jak si zachovat mládí a krásu - Monika Golková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Golková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Anti-aging: Jak si zachovat mládí a krásu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Anti-aging: Jak si zachovat mládí a krásu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Golková. Číst Anti-aging: Jak si zachovat mládí a krásu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již po staletí lidé touží po nesmrtelnosti. Alchymisté, šamani i léčitelé slibovali a slibují nemožné a ... pramen mládí stále nikde. Opravdu nikde? A co když jsme hledali špatně. Co když jsme měli začít nejdřív u sebe? Tato kniha přináší tajemství dlouhého života a uvádí čtenáře do světa anti-aging medicíny. Odpovídá na otázky: Můžeme si život prodloužit? Jak to udělat, abychom zůstali stále zdraví, krásní a mladí? Jak ovlivnit náš biologický věk, který se může až o 20 let lišit oproti věku chronologickému? Přinášíme vám anti-aging desatero, které vám pomůže naplnit vaše představy o zdravém a plnohodnotném životě.


...udělat, abychom zůstali stále zdraví, krásní a mladí? Jak ovlivnit náš biologický věk, který se může až o 20 let lišit oproti věku chronologickému? Přinášíme vám anti aging desatero, které vám pomůže naplnit vaše představy o zdravém a plnohodnotném životě ... Anti-aging - Jak si zachovat mládí a krásu - Golková ... ... . (jak si zachovat mládí a krásu) Anti-aging Jak si zachovat mládí a krásu. Golková Monika. Tištěná kniha. Brožovaná vazba. Titul doprodán. E-kniha. PDF. 144 K ... Anti-aging. Jak si zachovat mládí a krásu. MUDr. Monika Golková. ANTI-AGING. Jak si zachovat mládí a krásu. Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7. tel.: +420 220 386 401, fax: +420 220 386 400. www ... Ebook Anti-aging: Jak si zachovat mládí a krásu v PDF ... ... . Brožovaná vazba. Titul doprodán. E-kniha. PDF. 144 K ... Anti-aging. Jak si zachovat mládí a krásu. MUDr. Monika Golková. ANTI-AGING. Jak si zachovat mládí a krásu. Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7. tel.: +420 220 386 401, fax: +420 220 386 400. www.grada.cz. jako svou 3850. publikaci . Odpovědná redaktorka Jana Jandovská K. Sazba a zlom Antonín Plicka Anti-aging Již po staletí lidé touží po nes...SOUVISEJÍCÍ KNIHY