Den jako stvořený pro vážnou známost

Den jako stvořený pro vážnou známost - Zdena Frýbová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdena Frýbová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Den jako stvořený pro vážnou známost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Den jako stvořený pro vážnou známost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdena Frýbová. Číst Den jako stvořený pro vážnou známost Online je nyní tak snadné!





POPIS


Knihu o partnerských krizích, které končí v manželské poradně nebo v soudní síni, napsala Zdena Frýbová se zaujetím pro psychologii postav, jedinečnost jejich příběhu a také se smyslem pro humor, který může v životě ledacos vyřešit. Téma manželského trojúhelníku je oblíbené mezi spisovateli i čtenáři. Také v knize Zdeny Frýbové jsou hlavním problémem hrdinů konflikty a poruchy v partnerských vztazích. Prvopočátek manželských krizí většinou sahá do období, kdy mezi partnery vládla bezbřehá pohoda a všechny střety a rozpory se zdály být lehkým nedorozuměním, které se jako mlha záhy rozpustí ve slunném dni. Když ale manželství dvou lidí začnou nepříznivě ovlivňovat individuální psychické dispozice a deformace z dětství, majetkové poměry, profesionální zatížení v zaměstnání, zdravotní potíže, alkoholismus a drogy nebo nečekané tragédie, navzdory příznivé partnerské prognóze končí manželé u psychologa nebo u soudu. O takových případech píše Zdena Frýbová zasvěceně a překvapuje pravdivostí neobvyklých postřehů. Čerpá je od manželského psychologa, s kterým se občas setkává nad svými romány. Některá fakta o manželských válkách mužů a žen jí připadají zničující, ale za největší chybu považuje, když někdo bere své manželské peklo za životní úděl. Lepší je z konfliktu vycouvat a dívat se na svého partnera s nadhledem, a dokonce vše, co manžel doposud vyváděl, se rázem začne jevit komicky a humorně.


...en jako stvořený pro vážnou známost Přidat komentář ... Den jako stvořený pro vážnou známost Zdena Frýbová ... ... . Andy1111. 2 14. května. Naprosto dokonalá kniha. ... Den jako stvořený pro vážnou známost pdf - Find a man in my area! Free to join to find a woman and meet a woman online who is single and hunt for you. Join the leader in footing services and find a date today. Join and search! Find single man in the US with mutual relations. Looking for sympathy in all the wrong places? Now, try the right place. Den jako stvořený pro vážnou známost Autor: Frýbov ... Kniha: Den jako stvořený pro vážnou známost | Knihy.ABZ.cz ... . Den jako stvořený pro vážnou známost Autor: Frýbová, Zdena Nakladatel: Šulc a Švarc EAN: 9788072443567 ISBN: 978-80-7244-356-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 304 stran, česky Rozměry: 13,2 × 20,6 cm Rok vydání: 2013 (7. vydání) Den jako stvořený pro vážnou známost - If you are a middle-aged...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY