Pohyb člověka na biodromu: Cesta životem z pohledu (nejen) kinantropologie

Pohyb člověka na biodromu: Cesta životem z pohledu (nejen) kinantropologie - Miloš Bednář | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miloš Bednář
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohyb člověka na biodromu: Cesta životem z pohledu (nejen) kinantropologie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohyb člověka na biodromu: Cesta životem z pohledu (nejen) kinantropologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Bednář. Číst Pohyb člověka na biodromu: Cesta životem z pohledu (nejen) kinantropologie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie využívá metafor biodromu a cesty k reflexím životních pohybů člověka. Kinantropologii jakožto "nauku o člověku v pohybu" rozšiřuje nad empirický rámec návratem k původnímu chápání logu v celé šíři jeho konotací, tedy i jako smyslu a přesažného řádu. Pokouší se podrobněji mapovat a interpretovat dějinné "vzorce lidství" - s vědomím, že dosažení "definitivního" vzorce či nalezení podstaty člověka je úkolem typu kvadratury kruhu.


...lověka na biodromu Autor: Bednář, Miloš Nakladatel: Karolinum EAN: 9788024616650 ISBN: 978-80-246-1665- Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2009 (1 ... doc. PhDr. Miloš Bednář, Ph.D - Fakulta tělesné výchovy ... . vydání) Kniha: Pohyb člověka na biodromu -- Cesta životem z pohledu (nejen) kinantropologie - Miloš Bednář Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Všechny informace o produktu Kniha Pohyb člověka na biodromu. - Miloš Bednář, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pohyb člověka na biodromu. - Miloš Bednář. Pohyb člověka na biodromu. Cesta životem z pohledu (nejen) kinant ... Authenticity in the Perspective of Sport Tourism: Some ... ... . - Miloš Bednář, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pohyb člověka na biodromu. - Miloš Bednář. Pohyb člověka na biodromu. Cesta životem z pohledu (nejen) kinantropologie ... SKLADEM. anotace. anotace; obsah; recenze; Monografie využívá metafo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY