Dobrá matka

Dobrá matka - Sinéad Moriarty | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sinéad Moriarty
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrá matka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dobrá matka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sinéad Moriarty. Číst Dobrá matka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kate je matkou na plný úvazek a má toho až nad hlavu. Po rozvodu zůstala sama na své tři děti – osmnáctiletého Lukea, dvanáctiletou Jess a sedmiletého Bobbyho – a aby toho nebylo málo, její bývalý manžel si založil novou rodinu. Zdálo by se, že to stačí, ale další krutá rána osudu na sebe nenechá dlouho čekat. Jess je diagnostikována leukemie a jediným vhodným dárcem je její starší bratr Luke. Rodina, která se stále ještě vyrovnává s rozvodem, je vystavena další zkoušce. Kate ví, že nyní musí dát stranou veškerý svůj strach a obavy a udělat to správné pro své děti, zejména pro Jess. Co je ale „to správné“? Může správná věc být i něco, co se zdá na první pohled zcela nemyslitelné?


...eos Play all Mix - Dobra Matko YouTube ZAPADA ZMROK - OSTATNIE POŻEGNANIE JANA PAWŁA II Z OJCZYZNĄ - Duration: 8:54 ... Kniha: Dost dobrá matka - Bev Thomas | Knihy.ABZ.cz ... . Aleksander Gazda 7,631,633 views Published on Jul 28, 2012. Creative Commons Attribution license (reuse allowed) View attributions. Comments are turned off. OPRRAWA MUZYCZNA NA ŻYCZENIE PAŃSTWA MŁODYCH Zespół MUZYKALNI. KONTAKT: 725 482 343- JÓZEF 517 318 864 e-mail: [email protected] Dobrá matka vypráví příběh rodiny Higginsových. Hlavní ženskou hrdinkou je dvaačtyřicetiletá Kate, m ... Dobrá matka | recenze | Databáze knih ... .com. Dobrá matka vypráví příběh rodiny Higginsových. Hlavní ženskou hrdinkou je dvaačtyřicetiletá Kate, matka tří dětí - osmnáctiletého Luka, dvanáctileté Jess a sedmiletého Bobbyho. S manželem a otcem svých dětí se Kate rozvedla zhruba před třemi lety, když si našel Nick jinou ženu, s níž si pořídil i druhou rodinu. Autor: Lucy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY