Němčina pro samouky a jazykové školy

Němčina pro samouky a jazykové školy - Šárka Mejzlíková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Šárka Mejzlíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Němčina pro samouky a jazykové školy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Němčina pro samouky a jazykové školy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šárka Mejzlíková. Číst Němčina pro samouky a jazykové školy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přehledná a graficky poutavá učebnice vhodná pro zájemce o němčinu s nulovými či minimálními výchozími znalostmi i pro věčné začátečníky obsahuje texty a slovní zásobu z řady praktických oblastí (práce, bydlení, cestování, kultura, nemoc), cvičení zaměřená na gramatiku i cvičení s autentickými materiály dobře využitelná v praxi. Součástí sady je trojice CD s téměř čtyřmi hodinami mluvené němčiny i klíč ke všem cvičením, přepis nahrávek, seznam nepravidelných sloves a slovníček v samostatné publikaci. · Třídílná sada učebních materiálů složená z učebnice, přílohy a audionahrávky na třech CD je vhodná zejména pro samostudium, ale i pro školy či skupiny studentů, a to pro úplné začátečníky, velmi mírně pokročilé či tzv. věčné začátečníky. · Díky srozumitelnému výkladu a slovní zásobě nahrané na CD si při studiu vystačíte bez učitele, slovníku či jiných materiálů. · Učebnice vám umožní naučit se německému jazyku tak, abyste bezpečně zvládli základní ústní i písemnou komunikaci využitelnou v každodenních situacích (v obchodě, u lékaře, na úřadě, s přáteli, …), při práci, studiu, cestování, hledání informací na internetu, sledování filmů apod. · Učebnice nezatěžuje zbytečnými detaily - soustředí se na gramatiku a slovní zásobu, kterou v běžné komunikaci opravdu využijete, a díky poutavému grafickému zpracování a množství obrazového materiálu nenudí. · Učebnice má přehlednou a jasnou strukturu, takže vždy víte, co se zrovna učíte a kam směřujete. Skládá se z 30 kapitol sdružujících se po třech do deseti tematických celků. Každá kapitola obsahuje slovní zásobu, text, s nímž se dále pracuje, stručný a výstižný gramatický výklad využívající přehledné tabulky, schémata a názorné příklady, lexikální, gramatická i komplexní cvičení odstupňovaná podle obtížnosti a tzv. praktické využití - praktické úkoly vycházející z autentických materiálů, které využijete i v praxi, jako např. e-maily, letáky, formuláře, inzeráty, profesní životopis, cedule, recepty, pohlednice či návody. · Učebnice má praktickou klopu, kterou využijete při učení nových slovíček k zakrytí německých výrazů a také jako záložku. · V příloze najdete výsledky všech cvičení, přepis nahrávek, přehled nepravidelných sloves a německo-český slovníček veškeré použité slovní zásoby - příloha poskytuje systematicky zpětnou vazbu a je nepostradatelnou pomůckou pro efektivní učení. · Audionahrávka obsahuje slovní zásobu a úvodní dialogy všech lekcí a ke každé kapitole minimálně jedno poslechové cvičení. Texty namluvilo celkem šest rodilých mluvčích z různých oblastí Německa a z Rakouska. · Po každém probraném celku si můžete stáhnout komplexní test typu multiple choice (výběr správné odpovědi z nabídky) rekapitulující na jedné stránce slovní zásobu i gramatiku daného celku (zde). Výsledky testů najdete v klíči v příloze. · Sada směřuje k úrovni B1 podle Společného evropského referenčního rámce.


...a pro samouky a jazykové školy Autor: Mejzlíková, Šárka Nakladatel: Didaktis EAN: 9788073581558 ISBN: 978-80-7358-155-8 Ilustrace: Herold, Petr Popis: 2× kniha, 3× CD, brožovaná, 416 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2009 (1 ... Kurzy němčiny online pro samouky - ONLINE jazyky ... . vydání) Němčina pro jazykové školy nově 1 Učebnice. Oblíbená němčina pro jazykové školy v novém moderním provedení. Nové vydání je třídílné a odpovídá úrovním A1-B2... Höppnerová Věra ISBN: 978-80-7238-912-4 Angličtina, němčina, ruština pro začátečníky a samouky. Zde najdete soubory ve formátu PDF a MP3 k učebnicím pro samouky ke stažení. Dále je zde přístup k ukázkám online cvičením. Mej ... Jazykové kurzy 24 pro samouky ... ... Höppnerová Věra ISBN: 978-80-7238-912-4 Angličtina, němčina, ruština pro začátečníky a samouky. Zde najdete soubory ve formátu PDF a MP3 k učebnicím pro samouky ke stažení. Dále je zde přístup k ukázkám online cvičením. Mejzlíková Šárka - Němčina pro samouky a jazykové školy. V pořádku, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY