Válka o dárky

Válka o dárky - Orson Scott Card | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Orson Scott Card
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Válka o dárky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Válka o dárky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Orson Scott Card. Číst Válka o dárky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jako vánoční dárek je tu pro všechny fanoušky Orsona Scotta Carda krátký román s Enderem ještě z dob výcviku na Bitevní škole, kde jsou v rámci utužování vojenské morálky oslavy náboženských svátků přísně zakázány. Děti pocházející z mnoha národů a kultur nemohou být podle instruktorů ve svém výcviku rušeny záležitostmi, jež by mohli přerůstat ve spory mezi zastánci jednotlivých nauk. Ale Dink Meeker, jeden ze starších studentů, s tím nesouhlasí. Má za to, že prostý zvyk předávání darů nemá nic společného s náboženstvím a jednoho dne zákaz poruší... Tento malý, ovšem významný akt vzdoru vyvolá překvapivě velkou rozepři mezi studenty a představiteli školy. Vede rovněž ke vzniku několika nečekaných spojenectví, zvláště po příchodu nového studenta Zecka Morgana. V konečném důsledku však každého z Bitevní školy postaví před otázku, na jakou stranu se postaví. Orson Scott Card se ještě jednou a možná naposledy vrací do prostředí, jehož vznik ho celosvětově proslavil. Žádný čtenář oblíbené Enderovy hry by si neměl tento drobný, ovšem velice působivý příběh nechat ujít.


... ... Enderova sága: Válka o dárky - Orson Scott Card | Databáze ... ... ... Enderova sága: Válka o dárky - Orson Scott Card | Databáze ... ... a v sérii Ender. O čem je kniha Válka o dárky? Jako vánoční dárek je tu pro všechny fanoušky Orsona Scotta Carda krátký román s Enderem ještě z dob výcviku na Bitevní škole, kde jsou v rámci utužování vojenské...SOUVISEJÍCÍ KNIHY