Praktický průvodce očními chorobami

Praktický průvodce očními chorobami - Helena Štrofová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Helena Štrofová
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Praktický průvodce očními chorobami.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praktický průvodce očními chorobami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Štrofová. Číst Praktický průvodce očními chorobami Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zrakem se zabývají nejen oční lékaři, ale v rámci prevence i praktičtí lékaři pro děti a dorost a praktičtí lékaři pro dospělé, internisté a další specialisté a rovněž nelékařské obory. Autorka, oční lékařka, si dala za cíl sepsat praktického průvodce po nejčastějších očních vadách pro pacienty, zvolila k tomu formu otázek a odpovědí na časté dotazy z oftalmologických ambulancí. Kniha je určena pro oční lékaře a praktické lékaře k usnadnění jejich komunikace s pacienty. Autorka věří, že čtenářům nabízí publikaci, která bude široce používaná v každodenním životě i praxi, ulehčí práci lékařům a bude pomocí pro laickou veřejnost při řešení očních obtíží.


... průvodce očními chorobami. Celkové hodnocení ... Praktický průvodce očními chorobami - Helena Štrofová ... ... ... Praktický průvodce očními chorobami | BOOKS.CZ ... průvodce očními chorobami. Celkové hodnocení ... Autorka, oční lékařka, si dala za cíl sepsat praktického průvodce po nejčastějších očních vadách pro pacienty, zvolila k tomu formu otázek a odpovědí na časté dotazy z oftalmologických ambulancí. Praktický průvodce oč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY