Pusinka

Pusinka - Sophie Hannah | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sophie Hannah
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pusinka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pusinka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sophie Hannah. Číst Pusinka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jen na pár hodin si Alice Fancourtová odskočila od svého dvoutýdenního miminka. Starost o malou Florence svěřila svému manželovi. Jakmile však po návratu vstoupí do dětského pokoje, jako by se propadla do zlého snu. Trvá na tom, že dítě, které leží v postýlce, není její dcera. Její manžel David tvrdí, že Alice buď lže, nebo se zbláznila. Jenže Alice ví, že musí policii přesvědčit, než bude příliš pozdě… První román, ve kterém se čtenářům představují policisté Charlie Zailerová a Simon Waterhouse. Hrají Eva Novotná a Jan Kolařík. Nezkrácená verze na 1 mp3 CD, celková délka 12 hodin 39 minut.


...krárna Pusinka, fungující v Brně již od roku 1992 ... Pusinka, Male, 43 | Brno, Czech Republic | Badoo ... . S touto tradicí a zkušeností jsme zde pro všechny milovníky klasických i netradičních sladkostí, pro ty, kteří milují lahodnou chuť čerstvých dortů a zákusků. Tón do mobilu.... Který se vám kdykoliv bude hodit. Pusinka je právě na drátě..... Stáhni zde http://mp3s.nadruhou.net/stahovac/ View pusinka's puzzles on Jigsaw Planet. It is an ideal place for playing online free puzzles ... Lucinka Pusinka ... . It is an ideal place for playing online free puzzles. The Dead South - In Hell I'll Be In Good Company [Official Music Video] - Duration: 4:10. The Dead South Recommended for you Lucinka Pusinka porozpráva deťom o svojej kam...SOUVISEJÍCÍ KNIHY