Tíže křídel

Tíže křídel - Václav Chytil | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Chytil
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tíže křídel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tíže křídel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Chytil. Číst Tíže křídel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sbírku tvoří sedmnáct povídek. Některé autor napsal, když mu bylo dvacet, a ty poslední už jako sedmdesátník. Jsou o dětech, starých lidech, lásce, samotě a smrti. O trápeních a radostech všedního života lidí. V jednotlivých povídkách, od té nejkratší s názvem Macarát jeskynní až po tu nejdelší a zároveň poslední nazvanou Nitky, autor nevypráví jen příběhy, ale vtahuje čtenáře do děje a nutí ho přemýšlet o svých postavách, jejich činech a pocitech, stejně jako o hodnotách, které tyto postavy vyznávají, které mohou utvářet každého z nás a být nám blízké. Povídky Tíže křídel již vyšly v elektronické podobě v roce 2015 na autorových webových stránkách a nyní čtenáři dostávají jejich klasickou knižní podobu.


... Tíže křídel již vyšly v elektronické podobě v roce 2015 na autorových webových stránkách a nyní čtenáři dostávají jejich klasickou knižní podobu ... Mávnutí Motýlích Křídel® (203) ... . Kniha je zařazena v kategoriích Próza - beletrie > Povídky > Povídky dle národ ů > České ... Srdečně zveme na křest knižní podoby Tíže křídel Ve Staré škole (Kostelní č. 128, Šenov) - přednáškový sál - 21. listopadu 2018 - v 17 hodin. 22.10.2018 14:12 Celý článek tíže. Synonyma: • tíha • hmotnost. Komentáře ke slovu tíže » přidat nový komentář ... Tíže křídel autor: Chytil ... Václav Chytil ... . 22.10.2018 14:12 Celý článek tíže. Synonyma: • tíha • hmotnost. Komentáře ke slovu tíže » přidat nový komentář ... Tíže křídel autor: Chytil Václav doporučená cena: ... Povídky Tíže křídel již vyšly v elektronické podobě v roce 2015 na autorových webových stránkách a nyní čtenáři d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY