Manželské lži

Manželské lži - Kimberly Belle | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kimberly Belle
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Manželské lži.pdf


Chcete si knihu přečíst?Manželské lži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kimberly Belle. Číst Manželské lži Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se zřítí letadlo, Iris Griffithsová sleduje zprávy z místa katastrofy s hrůzou v očích… načež se dostaví úleva. Její milovaný manžel Will sice cestoval ze stejného letiště, ale naštěstí seděl v jiném letadle. Tak proč je jeho jméno na seznamu obětí? Určitě v tom musí být nějaká chyba – její manžel by jí přece nikdy nelhal. Nebo snad ano? Iris po malých krůčkách přichází celé věci na kloub a postupem času si začíná myslet, co bylo doposud nemyslitelné. Mrazivý a znepokojivý psychologický thriller, který představuje ideální volbu pro fanoušky Pauly Hawkins, Shari Lapeny či Liane Moriarty.


...ek hodně strhující. Málokteré knížce se podaří, aby mě už hned od prvních stránek tak dokázala vtáhnout do děje ... Manželské lži - Kimberly Belle | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Pak to trochu ztratilo tu počáteční sílu, ale pořád se to dobře četlo a bylo přiměřeně dávkované postupné odhalování všech manželových lží. Manželské lži. Kimberly Belle. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.2 z 5 hvězdiček 11 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pondělí 27.4. u Vás doma (Typy ... Manželské lži jsou přesně tím typem thrilleru, které já opravdu můžu. Tajemství mezi manž ... Manželské lži - Kimberly Belle | Kniha na Alza.cz ... .4. u Vás doma (Typy ... Manželské lži jsou přesně tím typem thrilleru, které já opravdu můžu. Tajemství mezi manželi, na první pohled dokonalý vztah, jenž mohou manželům ostatní jen závidět. A také jim ho záv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY