Manipúra – Čakra solar plexu: Játra, žlučník, slinivka a slezina

Manipúra – Čakra solar plexu: Játra, žlučník, slinivka a slezina - Valerij Sineľnikov | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Valerij Sineľnikov
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Manipúra – Čakra solar plexu: Játra, žlučník, slinivka a slezina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Manipúra – Čakra solar plexu: Játra, žlučník, slinivka a slezina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Valerij Sineľnikov. Číst Manipúra – Čakra solar plexu: Játra, žlučník, slinivka a slezina Online je nyní tak snadné!

POPIS


První část této ojedinělé publikace vysvětluje vztah mezi oblastí působení uvedené čakry a konkrétními onemocněními, jež se mohou v dané části těla vyskytnout. Najdete zde skryté poselství následujících potíží spojených se solární čakrou: problémy s ústní dutinou a zuby, žaludeční potíže, zánět slinivky, žlučníkové kameny, cukrovka, zácpa, průjem, ale i anorexie. Druhá část knihy obsahuje 26 mandal a k nim přiřazených manter, zaměřených na léčení potíží souvisejících s konkrétní oslabenou částí solární čakry. Mandaloterapii a mantry je vhodné praktikovat, i když žádné zdravotní problémy nemáte, neboť působí nejen terapeuticky, ale rovněž preventivně.


...olar-plexu, čakra pupku: NÁZEV: Manipura - zářivý klenot ... 3.čakra - Síla přírody, KOUZLA, ČÁRY, ČAKRY, RUNY, TAROT ... ... ... ČÁSTI TĚLA: spodní část zad, trávicí systém, žaludek, játra, slezina, tenké střevo, dutina břišní, žlučník, vegetativní nervový systém: ŽLÁZY: slinivka břišní, játra Slinivka produkuje četné trávící enzymy, vylučuje inzulín a ovlivňuje ... Stavba slinivky Slinivka se nachází pod žaludkem v ohybu dvanácterníku. Játra a žlučník leží vedle její horní části v prav ... Třetí Čakra - Manipura ( Čakra Solar-plexu) ... . Játra a žlučník leží vedle její horní části v pravém hypochondriu; slezina je u její dolní části v levém hypochondriu. Funkce slinivky Slinivka je jak žlázou s vnitřní sekrecí, která produkuje inzulín, glukagon a somatostatin, tak žlázou s vnější sekrecí, která vylučuje trávicí enzymy. Manipúra - Čakra solar plexu: Játra, žlučník, slinivka a slezina Valerij Sineľnikov Nakladatel: Eugenika 2019 Manipúra - Čakra solar plexu Mandaly pro zdraví - Játra, žlučník, slinivka a slezina Č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY