Excel 2016: Podrobný průvodce uživatele

Excel 2016: Podrobný průvodce uživatele - Miroslav Navarrů | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Navarrů
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Excel 2016: Podrobný průvodce uživatele.pdf


Chcete si knihu přečíst?Excel 2016: Podrobný průvodce uživatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Navarrů. Číst Excel 2016: Podrobný průvodce uživatele Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace ve vybraných kapitolách obsahuje ukázky zapojení více funkcí a nástrojů pro dosažení požadovaného výsledku. Kombinuje referenční příručku (vysvětlení jednotlivých funkcí a nástrojů) a praktické ukázky, kde se dozvíte, jak popsané funkce a nástroje můžete používat. Všechny nástroje a vzorce, které jsou použité v popisu jednotlivých řešení, jsou v knize popsané. Od většiny stávajích excelovských titulů se kniha odlišuje v počtu příkladů a v jejich okomentování. Dále pak upozorněním na možné chyby, kterých se čtenáři nejčastěji dopouštějí na výukových kurzech. Ukazuje uživatelům, jakým způsobem je třeba řešit úlohy, aby dosáhli zadaného cíle.


...19: Podrobný průvodce uživatele Používáte Excel a zajímá vás, co přinesla verze 2019? To se dozvíte v této knize, která srozumitelně vysvětluje, jak jednotlivé funkce a nástroje používat, abyste je propojili do funkčního celku ... Kniha Excel 2016 - Podrobný průvodce uživatele - Miroslav ... ... . Právě ukázky tohoto propojení jsou na kurzech Excelu velmi žádané. Excel 2016: Podrobný průvodce uživatele. 17.03.2017 09:42 | Petr Koníček "Hodně šachových škol vás učí tahat figurkami. Jen málo z nich vás naučí strategii jak vyhrát." Těmito slovy uvádí Miroslav Navarrů svou novou knihu o Excelu 2016, která vyšla v nakladatelství Grada na přelomu loňského a letošního roku. Hledáte Excel 2016 - Podrobný průvo ... Excel 2016 - Navarrů Miroslav | Knihy Grada ... . Jen málo z nich vás naučí strategii jak vyhrát." Těmito slovy uvádí Miroslav Navarrů svou novou knihu o Excelu 2016, která vyšla v nakladatelství Grada na přelomu loňského a letošního roku. Hledáte Excel 2016 - Podrobný průvodce uživatele od Miroslav Navarrů? Dnes objednáte, z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY