Němčina - 100 tipů a nápadů pro atraktivní výuku

Němčina - 100 tipů a nápadů pro atraktivní výuku - Iva Michňová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Iva Michňová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Němčina - 100 tipů a nápadů pro atraktivní výuku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Němčina - 100 tipů a nápadů pro atraktivní výuku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Michňová. Číst Němčina - 100 tipů a nápadů pro atraktivní výuku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skvělý pomocník pro všechny učitele, suplující učitele, lektory i samostudium! Kniha obsahuje pracovní listy k okopírování! V knize najdete tipy pro oživení výuky, náměty na hry, možnosti vizualizace gramatiky či slovní zásoby a mnemotechnické pomůcky. Získáte také konkrétní internetové adresy a zdroje, které můžete v hodinách využít. V knize nechybí ani řada testů s řešeními. V závěru knihy pak naleznete řadu materiálů k okopírování a využití rovnou na hodině. Autorkou publikace je zkušená lektorka a učitelka německého jazyka, autorka jazykových učebnic a překladatelka.


...a - 100 tipů a nápadů pro atraktivní výuku Jste učitelem nebo lektorem němčiny a chcete své lekce obohatit novými nápady? Zařazujete rádi do výuky překvapivé nebo netradiční prvky? Hledáte předlohy k ... Management, jazyky | elektronické knihy Databook ... ... Kniha: Němčina - 100 tipů a nápadů pro atraktivní výuku - Iva Michňová ... (100 tipů a nápadů pro atraktivní výuku) Další popis zobrazit. Skvělý pomocník pro všechny učitele, suplující učitele, lektory i samostudium! Kniha obsahuje pracovní listy k okopírování! E-kniha: Němčina - 100 tipů a nápadů pro atraktivní výuku - Iva Michňová Němčina: 100 tipů a nápadů pro atraktivní výuku - Iva Michňová. Skvělým po ... atraktivní - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Skvělým po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY