Leonardo da Vinci a zloděj obrazů

Leonardo da Vinci a zloděj obrazů - Amelie Bennová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Amelie Bennová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Leonardo da Vinci a zloděj obrazů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Leonardo da Vinci a zloděj obrazů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amelie Bennová. Číst Leonardo da Vinci a zloděj obrazů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Detektivní příběh pro děti školou povinné. Slavný renesanční umělec Leonardo da Vinci, jeho učeň Francesko a Franceskova kamarádka Isabella pátrají po tajemném zloději obrazů, který Leonarda okradl. Při tom se seznámí nejen s rušnou Florencií 16. století, ale také s průkopnickými vynálezy a velkolepými uměleckými díly tehdejší doby. Čtenáře dozajista ohromí převratné Leonardovy nápady, kterými dalece předběhl své současníky. Poutavé vyprávění doprovázejí zajímavé otázky, na které když děti odpoví, stanou se na konci knihy skutečnými znalci da Vinciho díla.


...do da Vinci a zloděj obrazů - Amelie Bennová ... Leonardo da Vinci - Wikipedie ... ... Proto na zloděje připraví past a na výstavě, kterou pořádá Bernardo Rucellai rozhlašují, že Leonardo da Vinci použil novou techniku malovaní na obraz Léda s labutí. Když se druhý den vrací z procházky, v dílně se potkají se zlodějem, který uteče s obrazem ... Slavný renesanční umělec Leonardo da Vinci, jeho učeň Francesko a Franceskova kamarádka Isabella pátrají po tajemném zloději obrazů, který Leonarda okradl. Při tom se seznámí nejen s rušnou Florenci ... Leonardo da Vinci a zloděj obrazů - Anelie Bennová | Knihy ... ... . Při tom se seznámí nejen s rušnou Florencií 16. století, ale také s průkopnickými vynálezy a velkolepými uměleckými díly tehdejší doby. Leonardo da Vinci - Mona Lisa 60 x 50 cm . Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý na dřevěném rámu. Věrná reprodukce jednoho z nejslavnějších portrétů všech dob. Na počátku 16. století ho namaloval Leonardo da Vinci. Originál obrazu je...SOUVISEJÍCÍ KNIHY