DIS-TORZA

DIS-TORZA - Zdeněk Lhoták | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Lhoták
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
DIS-TORZA.pdf


Chcete si knihu přečíst?DIS-TORZA ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Lhoták. Číst DIS-TORZA Online je nyní tak snadné!

POPIS


První monografie významného českého fotografa. Fascinace tělem je obsahem obrazové publikace Dis-torza fotografa Zdeňka Lhotáka. Tělo a tělesnost je v této monografii prezentováno v rozdílných polohách. Od reportážních snímků zablácených vojáků ze světově uznávané série "Spartakiada" přes dlouhodobý cyklus autoportétů až po výtvarné kompozice nesnadno identifikovatelného masa se odvíjí názor fotografa Zdeňka Lhotáka na tělesnost. V textu knihy od kurátora Marka Pokorného lze objevit evidentní souvislosti v jednotlivých zdánlivě odlišných cyklech. Kniha byla vyhlášena v rámci Měsíce fotografie v Bratislavě jako druhá nejlepší kniha v oboru současné fotografie za rok 2009 - 2010 ve Střední a Východní Evropě.


...s of this book were found in stock from 839 online book stores and marketplaces ... VIAF ID: 77193297 (Personal) ... .. Alert me when this book becomes available. DIS-TORZA Lhoták Zdeněk . Hodnocení produktu: 0%. První monografie významného českého fotografa. Fascinace tělem je obsahem obrazové publikace Dis-torza fotografa Zdeňka Lhotáka. Tělo a tělesnost je v této monografii... Fascinace tělem je obsahem obrazové publikace Dis-torza fotografa Zdeňka Lhotáka. Tělo a tělesnost je v této monografii prezentováno v rozdílných polohá ... Marek Pokorný | Get Textbooks | New Textbooks | Used ... ... . Tělo a tělesnost je v této monografii prezentováno v rozdílných polohách. Od reportážních snímků zablácených vojáků ze světově uznávané série "Spartakiada" přes dlouhodobý cyklus autoportétů až po výtvarné kompozice nesnadno ... Fascinace tělem je obsahem obrazové publikace Di...SOUVISEJÍCÍ KNIHY