Agility pro pokročilé

Agility pro pokročilé - Karina Divišová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karina Divišová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Agility pro pokročilé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Agility pro pokročilé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karina Divišová,. Číst Agility pro pokročilé Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl publikace nabízí hlubší pohled do tajů psího sportu s názvem agility. Čtenářům přináší exkurzi do světa vrcholového sportu, ale je určen i zájemcům o pokročilejší běhání a závodění se psem. Nabízí návod jak rozvinout schopnosti obou článků týmu – psovoda i psa – a poskytnout jim radost z pohybu. Stejně jako první díl je i tato kniha užitečným pomocníkem při výcviku psa a základní metodickou příručkou pro všechny zájemce o tento sport.


...y pro pokroČilÉ Výcvik agility určený pro členy našeho klubu, kteří se chtějí účastnit pravidelných tréninků zaměřených na další rozvíjení dovednosti týmu ... Kniha: Agility pro pokročilé (Karina Divišová a Martina ... ... . V případě zájmu o účast na soutěžích probíhá nácvik složitějších sekvencí. Říjnová AGIrevoluce. neoficiální agility závody. pořádané KK Šlapánka, Havlíčkův Brod Datum: 3.10.2020. Místo konání: Fotbalové hřiště v Tisu - Tis 119, PSČ 582 43, GPS: 49°42´30.8 N 15°29´27.0 E Agility pro pokročilé . Druhý díl publikace nabízí hlubší pohled do tajů psího sportu s názvem agility. Čtenářům přináší exkurzi do světa ... Agility pro pokrocile | Sleviste.cz ... .8 N 15°29´27.0 E Agility pro pokročilé . Druhý díl publikace nabízí hlubší pohled do tajů psího sportu s názvem agility. Čtenářům přináší exkurzi do světa vrcholového sportu, ale je určen i zájemcům o pokročilejší běhání a závodění se psem. Agility Máme voln...SOUVISEJÍCÍ KNIHY