Vítěz je sám

Vítěz je sám - Paulo Coelho | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Paulo Coelho
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Vítěz je sám.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vítěz je sám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paulo Coelho. Číst Vítěz je sám Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize Vítěz je sám se Paulo Coelho vrací k důležitým myšlenkám z románů Jedenáct minut a Záhir. Předkládá čtenářům román plný napětí, věrný obraz světa, v němž žijeme a kde se natolik upínáme k bohatství a úspěchu za každou cenu, že mnohdy neslyšíme, co nám říká naše vlastní srdce. V románu Vítěz je sám nás Paulo Coelho zavádí na Filmový festival v Cannes, kde se schází takzvaná Supertřída – lidé, kteří se proslavili ve vysněném světě módy a filmu. Někteří z nich se dostali až na samotný vrchol a obávají se, že své skvělé postavení ztratí. V sázce jsou peníze, moc a sláva – tedy hodnoty, pro které je většina lidí ochotna udělat cokoliv a za jakoukoliv cenu. Na tomto moderním „jarmarku marnosti“ se setkávají ruský milionář Igor, král módy Hamid, původem z Blízkého východu, americká herečka Gabriela, dychtící po hlavní roli, ctižádostivý policejní vyšetřovatel Savoy, který doufá, že vyřeší největší případ svého života, a Yasmine, modelka stojící na počátku úspěšné kariéry. Komu z nich se podaří v některém z mnoha snů, které jim okolní svět nabízí, rozpoznat svůj vlastní sen a uskutečnit ho?


...je sám (portugalsky O Vencedor Está Só) je román Paula Coelhoa z roku 2008, kritizující soudobou společnost ... Vítěz je sám (Paulo Coelho) 2CD/MP3 - Akordshop ... .. Ukazuje temnou tvář hodnot 21. století, kde pozlátko bohatství a úspěchu je často více než jakékoliv lidské hodnoty a každý, aby dosáhl svého, jde třeba i přes mrtvoly.Detektivní zápletka a několik náhod způsobí, že se několik hlavních i ... V knize Vítěz je sám se Paulo Coelho vrací k důležitým myšlenkám z románů Jedenáct minut a Záhir. Předkládá čtenářům román plný napětí, věrný obraz světa, v němž žijeme a kde se natolik upíná ... Audio kniha: Vítěz je sám - Paulo Coelho | Knihy.ABZ.cz ... . Předkládá čtenářům román plný napětí, věrný obraz světa, v němž žijeme a kde se natolik upínáme k bohatství a úspěchu za každou cenu, že mnohdy neslyšíme, co nám říká naše vlastní srdce. V knize Vítěz je sám se Paulo Coelho vrací k důležitým myšlenkám z románů Jedenáct minut a Záhir. Předkládá čtenářům román plný napětí, věrný obraz světa, v němž žijeme a kde se natolik upínáme k bohatství a úspěchu za ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY