Zlatá klec: 1. díl duologie Faye

Zlatá klec: 1. díl duologie Faye - Camilla Läckberg | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Camilla Läckberg
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatá klec: 1. díl duologie Faye.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlatá klec: 1. díl duologie Faye ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Camilla Läckberg. Číst Zlatá klec: 1. díl duologie Faye Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavý román se odehrává ve Stockholmu a točí se kolem Faye, ženy připravené udělat cokoli, aby dosáhla toho, po čem nejvíc touží: pomsty. Faye a Jack jsou dokonalý pár snů. Společně vybudovali úspěšný byznys ve Stockholmu, bydlí v luxusním bytě a jsou obklopeni „bohatými a krásnými“. Narození dcery Julienne korunuje jejich štěstí. Postupně ale Jack tráví stále víc času v práci a přestává se svou ženou sdílet věci kolem firmy. Začínají se vzdalovat. Jednoho dne Faye přistihne Jacka doma v posteli s jeho krásnou a úspěšnou kolegyní. Poté, co ji zradí, se její svět rozpadne na kusy a jí nezůstane vůbec nic. Je naprosto zničená, dokud se nerozhodne, že mu všechno oplatí, a zosnuje krutou pomstu. Dobře zná jeho slabá místa, a co je nejlepší – nespěchá. Navíc, Jack není první muž, s nímž si Faye musela vyřídit účty. Zlatá klec je román o odvážné ženě, která vzala osud do svých rukou poté, co byla využita a zrazena. Dramatický příběh zrady, vykoupení a pomsty. Camilla Läckberg s nebývalou bravurou buduje hutný příběh se zápletkami tak nečekanými, že vás zvednou ze židle.


...klec 1. díl duologie Faye. Läckberg Camilla ... Zlatá klec | Chrudimka.cz ... . Tištěná kniha. Pevná šitá vazba. 399 K ... Kniha: Zlatá klec -- 1. díl duologie Faye - Camilla Läckberg. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS či aktualizovanou Zásilkovnou. Tyto objednávky vyřizujeme v běžném režimu, stejně tak nákup e-knih a dalších elektronických produktů. Zlatá klec: 1. díl duologie Faye. Camilla ... Zlatá klec 1. díl duologie Faye - Artforum ... . Zlatá klec: 1. díl duologie Faye. Camilla Läckberg ... Zlatá klec Autor: Läckberg, Camilla Nakladatel: Metafora EAN: 9788076250321 ISBN: 978-80-7625-032-1 Originál: En bur av guld Překlad: Severýn, Martin Popis: 1× kniha, vázaná, 432 stran, česky Rozměry: 12,9 × 20,8 cm Zlatá klec. 1. díl duologie Faye. Läckberg Camilla. První z dvojice napínavých románů vynikající švédské autorky Camil...SOUVISEJÍCÍ KNIHY