Válečný reportér

Válečný reportér - Patrick Chauvel | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Patrick Chauvel
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Válečný reportér.pdf


Chcete si knihu přečíst?Válečný reportér ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrick Chauvel. Číst Válečný reportér Online je nyní tak snadné!

POPIS


Patrick Chauvel, jeden z nejvýznamnějších světových fotoreportérů, má za sebou pětatřicetiletou dráhu válečného fotografa. Pracoval pro Times Magazine, Life, Newsweek, Paris Match a agenturu Sygma a získal za svou práci ocenění World Press Foto. Jeho neuvěřitelně poutavé vyprávění plné osobních postřehů se čte jedním dechem a je důkazem bídy i velikosti lidstva. Chauvel začal fotit za Šestidenní války v Izraeli a postupně prošel Vietnamem, Kambodžou, Irskem, Íránem, Libanonem, Panamou, Afghánistánem a Čečenskem, mnohokrát se ocitl v ohrožení života a několikrát byl raněn, plavil se na chatrných člunech s uprchlíky z Haiti, byl unesen a ocitl se před popravčí četou. Pohled Patricka Chauvela, který viděl a nafotil nejhorší lidské neštěstí i nejzběsilejší krutosti, zachycuje střípky lidských dějin, které unikají záběru historiků.


...reportér v první linii - Bitva o Aleppo PadouchHr ... Válečné filmy | FILMTORO ... . Loading... Unsubscribe from PadouchHr? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 1.59K. Povolání - válečný reportér. Aktualizováno 16. 2. 2007. Tradice válečného reportérství začala před více než 150 lety během krymské války. Od té doby posílají novináři zprávy ze všech velkých konfliktů. S rozvojem zbraní rostly i jejich ztráty. Druhá světová válka: 67 mrtvých, válka v Ko ... Český reportér v první linii - Bitva o Aleppo - YouTube ... . Druhá světová válka: 67 mrtvých, válka v Koreji: 18 mrtvých ... Co může obyčejný reportér zažít ve válce. Co všechno musí obětovat. Strach, touha, adrenalin, ale hlavně o všem psát a točit. Je neuvěřitelné kolik štěstí měl, kolikrát se objevil na kraji smrti. Ale nebýt jeho, jsme hloupí a nevím...SOUVISEJÍCÍ KNIHY