První pomoc pro děti

První pomoc pro děti - Kristýna Schnablová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kristýna Schnablová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První pomoc pro děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?První pomoc pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristýna Schnablová. Číst První pomoc pro děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ošetřit odřené koleno zvládne každý. Ale co když se stane něco vážnějšího? Mohou první pomoc poskytnout děti? Rozhodně ano! Jen musí vědět, jak na to. Co dělat s kamarádem, který se uhodil do hlavy a ztratil vědomí? Jak poznat infarkt nebo mrtvici? Je možné zastavit silné krvácení? To a řadu dalších věcí se děti dozvědí v této ilustrované příručce. Naučí se rozpoznat, kdy jde o život a zjistí, jak na to správně zareagovat.


...ejnost PRO školy PRO města a obce PRO záchranáře ... KURZY 2019: První pomoc dítěti • mklife.cz ... . INTERAKTIVNÍ MULTIMEDIÁLNÍ UČEBNICE. Interaktivní multimediální učebnice 1. STUPEŇ ZŠ, MŠ 2. STUPEŇ ZŠ, SŠ PRVNÍ POMOC TÍSŇOMAT Desatero pobytu u vody. PRACOVNÍ LISTY METODIKY, POSTERY DATABÁZE OBRÁZK ... První pomoc pro děti ANEB Jak seznámit děti s poskytnutím PP (první pomoci)? Díl první - úrazy Pamatování důležitých te 12. stanoviště: První pomoc vydáno 28. května 2014 ... První pomoc | Zásady první pomoci ... . stanoviště: První pomoc vydáno 28. května 2014 v 0:00 • Pro učitele · Pracovní listy · Pro rodiče · Tipy ke stanovištím · Pokyny ke stanovištím Tipy na činnost s dětmi v rámci téma "První pomoc". Náplň kurzu První pomoc pro děti. Celý kurz se ponese v pohádkovém duchu — příběh si děti prožijí a budou ho spoluvytvářet, čekají je 4 růz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY