Sto tajných dvířek

Sto tajných dvířek - Nathan D. Wilson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Nathan D. Wilson
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sto tajných dvířek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sto tajných dvířek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nathan D. Wilson. Číst Sto tajných dvířek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvanáctiletý Henry York se jednoho večera zrovna chystá na kutě, když z půdy nad sebou uslyší ránu. V domě, v němž nyní žije, se moc nevyzná – na nějakou dobu se totiž přestěhoval ke své tetě, strýčkovi a třem sestřenicím – a tak si tajuplných zvuků nejprve nevšímá. Příští noc se však probudí zasypaný úlomky omítky. Ze stěny trčí dva prapodivné knoflíky a jeden z nich se pomaloučku začíná otáčet... Henry seškrábne ze zdi kus omítky a odhalí dvířka – devětadevadesát dvířek všech tvarů i velikostí. Za jedněmi šumí liják. Za druhými je vidět jasně ozářená místnost – a v ní přechází sem a tam neznámý muž! Henry i jeho sestřenice Henrietta brzy pochopí, že to nejsou jen tak nějaká obyčejná dvířka, ale brány do jiných světů... Sto tajných dvířek je první částí nového příběhu, fantastického a dobrodružného zároveň.


...hými je vidět jasně ozářená místnost - a v ní přechází sem a tam neznámý muž! Henry i jeho sestřenice Henrietta brzy pochopí, že to nejsou jen tak nějaká obyčejná dvířka, ale brány do jiných světů… Sto tajných dvířek je první částí nového příběhu, fantastického a dobrodružného zároveň ... Nathan D. Wilson | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... ... Sto tajných dvířek je první částí nového příběhu, fantastického a dobrodružného zároveň. Henry i jeho sestřenice Henrietta brzy pochopí, že to nejsou jen tak nějaká obyčejná dvířka, ale brány do... Když Henry York objevil za stěnou své ložnice devětadevadesát tajných dvířek, netušil, že to jsou vstupy do mnoha dalších světů. Bohužel se mu zároveň podařilo osvobodit i nesmrtelnou čarod ... Sto tajných dvířek: Sto tajných dvířek - Nathan David ... ... . Henry i jeho sestřenice Henrietta brzy pochopí, že to nejsou jen tak nějaká obyčejná dvířka, ale brány do... Když Henry York objevil za stěnou své ložnice devětadevadesát tajných dvířek, netušil, že to jsou vstupy do mnoha dalších světů. Bohužel se mu zároveň podařilo osvobodit i nesmrtelnou čarodějnici z prad...SOUVISEJÍCÍ KNIHY