Temný hrdina

Temný hrdina - Jo Beverley | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jo Beverley
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Temný hrdina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temný hrdina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jo Beverley. Číst Temný hrdina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osiřelá a zoufalá Imogen z Carrisfordu prchá po vpádu surového lorda, jenž se zmocní jejího hradu. O pomoc se může obrátit jen k jedinému muži. Je jím FitzRoger z Cleeve, údajně nelítostný hrdina v boji a tyranský pán. Imogen je ohromena už jen po spatření jeho mocného těla, ale do její duše proniknou až chladné zelené oči, které jí rozechvívají strachem i touhou. Po celý život chovaná jako v bavlnce potřebuje, aby ji právě takový muž bránil a ochraňoval… a přesto si troufne neuvěřit, že by kladl její touhy na přednější místo než své. Přestože si ale slibuje, že zůstane nezávislá a směle stane po jeho boku proti zrádným nepřátelům, její obrana se bortí… a bezmocně podléhá něžné zuřivosti svého milovaného válečníka.


...emný hrdina Přidat komentář. LilianaFalcon ... Guyver: Temný hrdina - Guyver Temny hrdina\/Guyver: Dark ... ... . 1 06.09.2019. Autorka se v téhle sérii překonává. ... Guyver: Temný hrdina Guyver: Dark Hero; Sci-Fi / Akční ... Tohle je prostě taková oddechovka, kde se hrdina Guyver vlastně pořád mlátí s různýma mimozemšťanama, který jsou každý jiný, docela dobře namaskovaní a na pohled i zajímavý. Celkově bych řekl, ... This feature is not available right now. Please try again later. Více o e-knize Temn ... Guyver: Temný hrdina / Guyver: Dark Hero (1994) | ČSFD.cz ... . Please try again later. Více o e-knize Temný hrdina Osiřelá a zoufalá Imogen z Carrisfordu prchá po vpádu surového lorda, jenž se zmocní jejího hradu. O pomoc se může obrátit jen k jedinému muži. Je jím FitzRoger z Cleeve, údajně nelítostný hrdina v boji a tyranský pán. Obsah knihy: Temný hrdina. Osiřelá a zoufalá Imofen z C...SOUVISEJÍCÍ KNIHY