Kamínky pro štěstí

Kamínky pro štěstí - Zdeňka Buki | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeňka Buki
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kamínky pro štěstí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kamínky pro štěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeňka Buki. Číst Kamínky pro štěstí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zdeňka Buki se narodila v malé vesničce v Pavlovicích u Kojetína v samém srdci Hané. Po tragickém úmrtí otce se rodina stěhuje na Valašsko, zde žije s rodinou dodnes. Vystudovala Střední zdravotnickou školu v Gottwaldově v roce 1968. Po studiích pracovala jako zdravotní sestra. Láska k básním a touha psát ji provází od školních let, kdy ji v této zálibě podporoval milovaný pan učitel českého jazyka. Byl jí oporou i v jejích těžkých životních situacích. Své práce publikovala občas, krátkými články přispívala do Vizovských novin. Prezentovat svá díla veřejnosti se rozhodne až v pozdním věku. Jako její prvotina vychází sbírka básní „Kamínky pro štěstí“, která je odrazem jejích vzpomínek, pocitů a životních tužeb. Mezi připravovaná díla patří druhá sbírka básní a román. Obě tato díla jsou inspirována jejím životem a prožitky, nesou známky autobiografie.


... nového muzikálu Trůn pro královny. Světová premiéra 19 ... ,,MĚĎÁCI - MALOVANÍ BROUČCI,, Malované kamínky ,,MĚĎÁCI ... ... .9.2010. Misku používejte jen pro čištění kamenů, nepřipravujte v ní jídlo. Jedenkrát týdně kamínek propláchněte pět minut pod studenou tekoucí vodou, či opět nechejte v misce přes noc," radí prodejci kamenů. Kamínky lze nabít také na sluníčku. Některé. autor - hudba - text - interpret - Olga Tylová Kamínky pro štěstí Autor: Buki, Zdeňka Nakladatel: Zdeňka Šudrlová EAN: ISBN 978808822 ISBN: 978-80-88229-12-4 Ilustrace: Novotná, Lenka Popis: 1× kniha, brožovaná, 60 stran, česky Rozměry: 16 × 16,7 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Čokoládové bonbóny - Kamínky pro štěstí Ma ... Kamínky pro štěstí - Lenka Novotná od 113 Kč - Heureka.cz ... . vydání) Čokoládové bonbóny - Kamínky pro štěstí Mandle Marcipán Meruňka Dali byste jen tak do pusy kam...SOUVISEJÍCÍ KNIHY