Jít vlastní cestou

Jít vlastní cestou - Jeff Goins | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jeff Goins
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jít vlastní cestou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jít vlastní cestou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeff Goins. Číst Jít vlastní cestou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cesta za vlastním posláním je náročná a riskantní, někdy nahání strach, což je důvod, proč ji tak málo lidí dokončí. Toto je kniha o objevování vlastního životního poslání, tom nesmírně cenném pokladu, po kterém všichni toužíme. Je o nalezení úkolu, pro který jsme se narodili. Jak autor vysvětluje, hledání začíná vášní, ale nekončí u ní. Až když se zájmy spojí s tím, co svět potřebuje, začneme žít pro vyšší cíle. Ti, kteří se na této křižovatce ocitli, prožívají něco výjimečného a záviděníhodného. I když je to vzácné, takového cíle může dosáhnout každý, kdo si troufne to zkusit. Líčením vlastní zkušenosti, pozoruhodných příběhů jiných lidí a na základě současného výzkumu motivace a nadání autor ukazuje čtenáři, jak najít své poslání a co čekat na cestě k němu. V každé kapitole vypráví příběh nalezení vlastního poslání po linii na sebe navazujících fází procesu či kroků: 1. Uvědomění 2. Učednictví 3. Praxe 4. Objevování 5. Profese 6. Mistrovství 7. Odkaz. Jeff Goins je spisovatel, motivační speaker.


...rozovič z kabaretu Calembour: Chceme jít svou vlastní cestou - Duration: ... Jít vlastní cestou - Jeff Goins | Knihy Dobrovský ... ... Idio Idio - Vlastní cestou - Malý Hamburk 2019 (live) - Duration: 3:58. Markasound 498 views. Cesta za vlastním posláním je náročná a riskantní, někdy nahání strach, což je důvod, proč ji tak málo lidí dokončí. Toto je kniha o objevování vlastního životního poslání, tom nesmírně cenném pokladu, po kterém všichni toužíme. Je o nalezení úkolu, pro který jsme se narodili. Jak autor vysvětluje, ... Renault Captur - Jít vlastní cestou ... . Je o nalezení úkolu, pro který jsme se narodili. Jak autor vysvětluje, hledání začíná vášní, ale nekončí u ní. Petra Košťálová - kouč,mentor,průvodce na vlastní cestě, Plzeň. 99 likes. Provázím lidi na cestě do jejich nitra. Vedu je k autenticitě, celistvosti a sebelásce. Pomáhám jim najít odpověd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY