Diferencované řízení vztahů se zákazníky

Diferencované řízení vztahů se zákazníky - Hana Lošťáková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Lošťáková,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Diferencované řízení vztahů se zákazníky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Diferencované řízení vztahů se zákazníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Lošťáková,. Číst Diferencované řízení vztahů se zákazníky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vzrůstající dynamika změn v tržním prostředí vyžaduje flexibilní a vysoce kvalitní dodávky takových výrobků a služeb, které jsou stále častěji přizpůsobeny každému zákazníkovi na míru. Publikace v ucelené formě ukazuje, co je podstatou této diferencované strategie a jaké jsou její základní pilíře - hodnota pro zákazníka a hodnota zákazníků pro podnik - jaká je jejich podstata, způsoby stanovení a zvyšování. Pozornost je věnována hodnotovému managementu spočívajícímu v odhalování, vytváření, dodávání a dalším zdokonalování hodnoty pro zákazníky diferencovaně podle přínosu jednotlivých zákazníků pro podnik. Jsou rozebírány klíčové fáze hodnotového managementu a možnosti uplatnění moderních systémů péče o trh (Quality Management System, Quick Response atd.). V neposlední řadě jsou navrženy a rozebrány způsoby měření a dalšího zvyšování výkonnosti podniku při uplatnění strategie diferencovaného CRM na principu Balanced Scorecard. Kniha tak představuje ucelený výklad základních pilířů a způsobů implementace moderního řízení vztahů se zákazníky diferencovaně podle hodnoty zákazníků pro podnik rozvinutím integrovaného a diferencovaného hodnotového managementu. Je navíc obohacena o konkrétní výsledky výzkumů praxe průmyslových podniků v ČR. Procesní přístup k řízení vztahů se zákazníky na bázi diferencovaného hodnotového managementu dosud v české odborné literatuře nebyl publikován.


...ované řízení vztahů se zákazníky Publikace se věnuje hodnotovému managementu spočívajícímu v odhalování, vytváření, dodávání a dalším zdokonalování hodnoty pro zákazníky diferencovaně podle ... Bankovnictví a finanční služby | PwC Česká republika ... ... Customer relationship management (též CRM nebo řízení vztahů se zákazníky) je zákaznicky orientovaný management, podnikatelský přístup, který se vyznačuje aktivní tvorbou a udržováním dlouhodobě prospěšných vztahů se zákazníky.Tyto vztahy musí být prospěšné pro zákazníka i pro firmu (tzv. situace dvou vítězů), což vylučuje neetické chování k zákazníkům. This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Popis ... GRiT - Wikipedie ... .Tyto vztahy musí být prospěšné pro zákazníka i pro firmu (tzv. situace dvou vítězů), což vylučuje neetické chování k zákazníkům. This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Popisuje diferencované přístupy k zákazníkům podle jejich hodnoty pro podnik a definuje nástroje doporučované ke zvašování hodnoty zákaznické ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY