Můj úžasný život a jiné katastrofy

Můj úžasný život a jiné katastrofy - Catherine Wilkinsová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Catherine Wilkinsová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj úžasný život a jiné katastrofy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj úžasný život a jiné katastrofy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Catherine Wilkinsová. Číst Můj úžasný život a jiné katastrofy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Život je prima! Jessica je zase zadobře se svojí nejlepší kámoškou (teda… aspoň většinou), v časopise vyjde její první komiks (no dobře, tak trochu si ho vydá sama…) a na návštěvu přijede její oblíbená praštěná tetička Joan. Jedinou vadou na kráse je Améliina super cool super otravná sestřenice, která shodou okolností taky kreslí komiksy. COŽE?! Jessiku čeká tvrdý boj o místo na komiksovém výsluní. Ještě že má na svojí straně obrovského jezevce! Ano, jezevce… Pokračování úspěšné knížky Moje nej kámoška a jiní nepřátelé.


...ůj úžasný život a jiné katastrofy Autor: Wilkinsová, Catherine Nakladatel: Pikola EAN: 9788076173361 ISBN: 978-80-7617-336-1 Originál: My Brilliant Life and Other Disasters Překlad: Lásková, Veronika Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 13,3 × 20,8 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Můj úžasný život a jiné katastrofy | Euromedia ... . vydání) Můj fantastický úspěch a jiné průšvihy 2020; Můj úžasný život a jiné katastrofy 2019; Můj školní muzikál a jiné pohromy 2019; Moje nej kámoška a jiní nepřátelé 2018; Kniha Můj úžasný život a jiné katastrofy je v Hledáte Můj úžasný život a jiné katastrofy od Wilkinsová Catherine? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Můj úžasný život a jiné katastrofy. ... Anotace. Život je prima! Jessica je zase ... Můj úžasný život a jiné katastrofy - Beletrie nad 9 let ... ... . 33 prodejen po celé ČR Můj úžasný život a jiné katastrofy. ... Anotace. Život je prima! Jessica je zase ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY