Zatočte se svým vnitřním kritikem: Jak se vymanit z bludného kruhu negativního myšlení

Zatočte se svým vnitřním kritikem: Jak se vymanit z bludného kruhu negativního myšlení - Yong Chan Kang | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Yong Chan Kang
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zatočte se svým vnitřním kritikem: Jak se vymanit z bludného kruhu negativního myšlení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zatočte se svým vnitřním kritikem: Jak se vymanit z bludného kruhu negativního myšlení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yong Chan Kang. Číst Zatočte se svým vnitřním kritikem: Jak se vymanit z bludného kruhu negativního myšlení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nedokážete umlčet kritický hlas ve své mysli? Každý máme svého vnitřního kritika, který na nás neustále hledá nějaké chyby. Zkoušíme ho umlčet, ale zdá se, že na něj nic neplatí. Sebekritiky se zbavit nedokážeme a vnitřního kritika vnímáme jako nepřítele nebo se pod jeho vlivem snažíme usměrnit své projevy a chování. Má tedy vůbec smysl pokoušet se to změnit? Pravdou je, že většinu svých myšlenek nedokážeme ovládat. Naše navyklé nezdravé způsoby myšlení jsou podmíněny minulými zkušenostmi a staly se součástí našich obranných mechanismů. Toto nastavení nelze rychle a jednoduše změnit. Snaha o neustálé korigování vlastních myšlenek a umlčování vnitřního kritika nefunguje nebo zabírá jen dočasně. Avšak své reakce na sebekritiku změnit dokážeme! Můžeme si totiž vybrat, jak budeme reagovat – a správná volba nás zbaví pochybností o sobě a zajistí nám vnitřní klid. S pomocí této knihy se naučíte na sebekritiku reagovat zdravě a využívat ji ve svůj prospěch.


...e se svým vnitřním kritikem Trápí vás váš vnitřní kritik, který na vás neustále hledá nějaké chyby? ... Zatočte se svým vnitřním kritikem | Knihy Grada ... ... Jak se vymanit z bludného kruhu negativního myšlení ... Jak se vymanit z bludného kruhu negativního myšlení. Chan Kang Yong. Tištěná kniha. Brožovaná vazba. Ebook elektronická kniha Zatočte se svým vnitřním kritikem: Jak se vymanit z bludného kruhu negativního myšlení - autor Chan Yong Kang - PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení. Trápí vás váš vnitřní kritik, který na vás neustále hledá nějaké chyby? Přestaňte s marnou snahou u ... Zatočte se svým vnitřním kritikem | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Trápí vás váš vnitřní kritik, který na vás neustále hledá nějaké chyby? Přestaňte s marnou snahou umlčet ho. Naučte se na sebekritiku Kniha: Zatočte se svým vnitřním kritikem -- Jak se vymanit z bludného kruhu negativního ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY