Mimozemšťané: Nejsme sami. Nikdy jsme nebyli sami. Unacknowledged

Mimozemšťané: Nejsme sami. Nikdy jsme nebyli sami. Unacknowledged - Steven M. Greer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Steven M. Greer
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mimozemšťané: Nejsme sami. Nikdy jsme nebyli sami. Unacknowledged.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mimozemšťané: Nejsme sami. Nikdy jsme nebyli sami. Unacknowledged ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steven M. Greer. Číst Mimozemšťané: Nejsme sami. Nikdy jsme nebyli sami. Unacknowledged Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha tak přináší překvapující zjištění o největším zakrývání pravdy v novodobé historii lidstva. Nové zázračné technologie jsou už k dispozici a mohou zabránit globální ekologické katastrofě. Už žádná těžba fosilních paliv, už žádný benzín, uhlí, jaderné elektrárny nebo spalovací motory. Blížíme se konci jedné velké éry. Ale podaří se na této cestě k lepšímu uspořádání světa pozvednout hlas pravdy a překonat odpor mocných vlivových skupin? Dr. Steven M. Greer je na poli ET/UFO jednou z vůdčích autorit. Úřadujícím americkým prezidentům, členům Kongresu, ředitelům CIA a DIA i mnoha dalším světovým vůdcům a vojenským velitelům poskytl k tomuto tématu souhrnné informace. Má kontakt na stovky vědců, civilistů i vládních a armádních činitelů, kteří mají prověrky Nad přísně tajné (Above Top Secret) s možností přístupu k Zatajovaným projektům se zvláštním přístupem (USAP).


...ŤANÉ: odhalení největšího světového tajemství ... Steven M. Greer: MIMOZEMŠŤANÉ - Odhalení největšího ... ... . Nejsme sami. A nikdy jsme nebyli. O knížce Stevena Greera UNACKNOWLEDGED, aneb co jsem se už dozvěděl díky překládání ... Mimozemšťané -- Odhalení největšiho světového tajemství - Greer, Steven M.; MD ; - Nejsme sami. Nikdy jsme nebyli sami. Unacknowledged - Je to největší tajemství 20. století, o kterém se média bojí mluvit a vědci seriózně přemýšlet. Veřejnost je udržována v klamu, ... Nejsme sami. N ... Mimozemšťané | BOOKS.CZ ... . Veřejnost je udržována v klamu, ... Nejsme sami. Nikdy jsme nebyli sami. Unacknowledged Je to největší tajemství 20. století, o kterém se média bojí mluvit a vědci seriózně přemýšlet. Veřejnost je udržována v klamu, aby jako slepé stádo hleděla jinam. - Sueneé, 2017 Nové zázračné technologie jsou už k dispozici a mohou zabránit globální ekologické ......SOUVISEJÍCÍ KNIHY