Fotografujeme lidi: jako profesionálové

Fotografujeme lidi: jako profesionálové - Rod Edwards | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rod Edwards
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fotografujeme lidi: jako profesionálové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fotografujeme lidi: jako profesionálové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rod Edwards. Číst Fotografujeme lidi: jako profesionálové Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tipy a návody pro výjimečné portréty, momentky a rodinné fotografie.Zachytit na snímku více než jen podobu fotografovaného je náročný úkol i pro profesionály. Díky této knize však můžete i vy snadno ovládnout postupy a techniky jimiž pořídíte výjimečné fotografie lidí v nejrůznějším prostředí. Autor na množství inspirativních příkladů vysvětlí jak postupovat, aby váš snímek vyjádřil osobnost fotografovaného člověka. Uvádí řadu důležitých technik, které vás svým názorným způsobem provedou kompozicí, technikou i cítěním profesionálů. Každý snímek navíc doplňuje návod jak jej vhodně upravit ve Photoshopu. Kniha se mimo jiné věnuje tématům jak: Dosáhnout profesionálních výsledků bez drahého vybavení Kreativně pracovat s přirozeným světlem v různou denní dobu Zvolit vhodné prostředí, kompozici snímku a umístění portrétovaného Získat základní přehled o technice určené k portrétní fotografii Maximálně využít běžné funkce vašeho fotoaparátu Zvolit správnou ohniskovou vzdálenost objektivu Vybrat a provádět vhodné počítačové úpravy fotografií Zachyťte náladu, charakter či krásu lidí na vašich snímcích O autorovi: Rod Edwards je profesionální fotograf, zkušený zejména v portrétní a krajinářské fotografiï. Jeho práce se pravidelně objevují na stránkách významných britských deníků jako je například The Guardian nebo The Observer. Výběr z fotografií je k nahlédnutí na www.rodedwards.co.uk.


...rds: Fotografujeme lidi jako profesionálové Kniha Fotografujeme lidi jako profesionálové vypadá na první pohled jako jedna z těch příruček, které obsahují jen mdlé informace, které fotografa nikam neposunou ... Jak fotit na trhu - Tipy jak fotit ... . Proto jsem ráda, kolik poznámek jsem si z knihy vypsala, protože informativní hodnotu kniha určitě má - ale ne pro profesionály, na to pozor, já jsem v ... Fotografujeme lidi jako profesionálové Rod Edwards. Jak na výjimečné portréty, momentky a rodinné fotografie. Chcete se naučit fotografovat lidi tak, abyste zachytili jejich charakter, osobnost či krásu? S touto knihou zjistíte, že pro tvorbu dobrých, profesi ... EDWARDS, Rod : Fotografujeme lidi jako profesionálové ... . Jak na výjimečné portréty, momentky a rodinné fotografie. Chcete se naučit fotografovat lidi tak, abyste zachytili jejich charakter, osobnost či krásu? S touto knihou zjistíte, že pro tvorbu dobrých, profesionálně působících snímků lidí nepotřebujete žádné speciální ... Fotografujeme lidi jako profesionálové. Přidat recenzi Autoři; Kategorie...SOUVISEJÍCÍ KNIHY