Líný rodič: Lenošením a nečinností k lepšímu rodičovství

Líný rodič: Lenošením a nečinností k lepšímu rodičovství - Tom Hodgkinson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tom Hodgkinson
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Líný rodič: Lenošením a nečinností k lepšímu rodičovství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Líný rodič: Lenošením a nečinností k lepšímu rodičovství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Hodgkinson. Číst Líný rodič: Lenošením a nečinností k lepšímu rodičovství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Také máte pocit, že jste se stali otroky svých dětí? Z přehnaně zaníceného rodičovství však vede cesta ven. Existuje jednoduché řešení, které váš život učiní snazším a finančně méně náročným, život vašich dětí učiní radostnějším a navíc vám pomůže vychovat děti šťastné a soběstačné. Toto řešení autor knihy nazývá „líné rodičovství“ a jeho mantra zní jednoduše: „Nechte je být.“ Líný rodič je totiž dobrý rodič. Taková filozofie pravděpodobně může jít modernímu, zaneprázdněnému rodiči proti srsti, protože je nám neustále předkládáno, abychom dělali více, a ne méně. Všichni rodiče bloumají kudy chodí, sžíráni hlodavým pocitem, že to všechno dělají nějak špatně a že je potřeba víc pracovat. Nikoliv. Problém není v tom, že do rodičovství vkládáme příliš málo práce, nýbrž že jí vkládáme příliš mnoho. Tím, jak přehnaně zasahujeme do života svých dětí, jim bráníme, aby vyrostly a postaraly se samy o sebe. Stáhněte se. Nechte je žít. Vítejte ve škole líného rodičovství. Jde o zaručený úspěch pro obě strany - vy budete mít méně práce a dítě tím jen získá, vy i vaše děti se naučíte užívat každodenního života a také samostatnosti a nezávislosti. A jak na to se dozvíte v humorné a láskyplné knize Toma Hodgkinsona, líného rodiče tří dětí, která se stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti.


...: Zaručený návod, jak být pohodovým rodičem: lenošením a nečinností k lepšímu rodičovství S nadsázkou napsaný text o výchově dětí pro všechny líné rodiče ... Líný rodič | eKnihy, elektronické knihy, vaše eKNIHOVNA.cz ... . Líný rodič = pohodový rodič = pohodové dítě. E-kniha: Líný rodič -- Lenošením a nečinností k lepšímu rodičovství - Tom Hodgkinson Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Inzerát Lenošením a nečinností k lepšímu rodičovství v okrese Hlavní město Praha, cena 120Kč, od Radka na Sbazar.cz. Popis: kniha: Líný rodič - lenošením a nečinností k lepšímu rodičovství autor: Tom Hodgkinson Nová (nečtená), nepoškozená, čistá kniha, možno použít ja ... Líný rodič -- Lenošením a nečinností k lepšímu rodičovství ... .cz. Popis: kniha: Líný rodič - lenošením a nečinností k lepšímu rodičovství autor: Tom Hodgkinson Nová (nečtená), nepoškozená, čistá kniha, možno použít jako dar. Pouze osobní odběr - Praha 7 / Letná Trávit čas knihou Lín...SOUVISEJÍCÍ KNIHY