Přežiješ?

Přežiješ? - Klára Kakáčková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Kakáčková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přežiješ?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přežiješ? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Kakáčková. Číst Přežiješ? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rozhlédni se kolem. Co kdyby právě teď nastala zombie apokalypsa? Jsi připraven, nebo bys netušil, co dělat? Zahraj si s autorkou hru na: Přežiješ?Vžijte se do role pětadvacetileté dívky z poklidného městečka Trevit, která bydlí sama v přízemním bytě panelového domu. Je zasnoubená s Markusem, ale svou povahou i vzhledem je mu naprostým protikladem. Ovšem pozor! Její povaha, úvahy a rozhodnutí jste nyní vy! Na každou situaci v knize je pouze jedno správné řešení. Uvidíme, zda přežijete.


...ě s Jiřím Hőlzelem pátráme po příčinách tragédií, zaviněných mladými lidmi ... Aladdin (OST) - Arabskou nocí [Arabian nights] lyrics ... ... . Režie K. Jonák Pořad ČT Rok výroby: 2010. 👍 Dejte lajk, odběr a zvoneček! Další díl: https://youtu.be/vv647vuIe9s Minulý díl z RULETY: https://youtu.be/XExfn0jNJ8s Náš INSTAGRAM: https://www.inst... Bohužel, tahle kniha trpí promarněným potencionálem. Knížka měla být napsána jako Gamebook, kdy budete mít opravdu možnost výběru a né, že v následujícím odstavci vám to řekne, jaká možnost byla nejlepší. Poslouchej královnu a přežiješ! Meme. 0 comments. share. save hide report. 100% Upv ... Přežiješ? - Klára Kakáčková | Databáze knih ... . Poslouchej královnu a přežiješ! Meme. 0 comments. share. save hide report. 100% Upvoted. Log in or sign up to leave a comment log in sign up. Sort by. new (su...SOUVISEJÍCÍ KNIHY