Skoro proti všem

Skoro proti všem - Petr Feldstein, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Feldstein,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Skoro proti všem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Skoro proti všem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Feldstein,. Číst Skoro proti všem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Legendární týdeník Student zná snad každý, kdo zažil druhou polovinu šedesátých let. Když s jeho vydáváním souhlasil sám prezident Antonín Novotný, netušil, jak moc mu přeroste přes hlavu. Celostátní týdeník se nestal běžným studentským časopisem, jak by se podle názvu mohlo zdát. Postupně měl až šedesátitisícový náklad, širokou čtenářskou obec i tematický záběr. Především však byl odvážnější než jiné časopisy, jak odpovídalo naturelu jeho mladých autorů. Z napínavého příběhu Studenta a jeho tvůrců vznikla kniha Skoro proti všem. Není jen autentickým svědectvím doby a dramatické etapy v historii české žurnalistiky. Pozorný čtenář v ní rozpozná nejednu paralelu s dneškem; i jako určité varování.


...e Skoro proti všem od Petr Feldstein? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Talon: Proti všem - Julie Kagawa | Databáze knih ... . 33 prodejen po celé ČR *** Více informací na http://www.filmexport.cz/ *** Po bitvě u Sudoměře se husitské hnutí šíří a lidé odcházejí budovat opevněné město Tábor ... Po bitke pri Sudoměři sa husitské hnutie šíri po celej krajine a ľudia odchádzajú budovať opevnenie mesta Tábor. Pražania žiadajú o pomoc proti Žigmundovým v... Skoro proti všem Monografie časopisu Student, ... Skoro proti všem - Petr Feldstein; Tomáš Libánek | Knihy ... ... . Pražania žiadajú o pomoc proti Žigmundovým v... Skoro proti všem Monografie časopisu Student, jehož reportáž z mnichovské Svobodné Evropy se stala poslední kapkou pro vstup sovětských vojsk. Vzpomínky tehdejšího šéfredaktora... Skoro proti všem - Kolektív autorov . Legendární týdeník Stud...SOUVISEJÍCÍ KNIHY