Žádný sex a žádný spánek: Tak z vás bude táta?

Žádný sex a žádný spánek: Tak z vás bude táta? - Pat Fitzpatrick | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pat Fitzpatrick
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žádný sex a žádný spánek: Tak z vás bude táta?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žádný sex a žádný spánek: Tak z vás bude táta? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pat Fitzpatrick. Číst Žádný sex a žádný spánek: Tak z vás bude táta? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pár dobrých důvodů, proč se útrapám rodičovství od srdce zasmát Populární irský sloupkař Pat Fitzpatrick přichází ve své knize s pár dobrými tipy, jak přežít v roli novopečeného otce. Popisuje v ní úplně všechno – od shánění kočárku, záludností porodního oddělení, vybírání jmen a chození na nočník až po výběr správné školy, formy trestů a snahu vycházet s příbuznými z manželčiny strany. Kniha si omotá kolem prstu nejen tatínky, ale i maminky, které chtějí vědět, co se jejich muži doopravdy honí hlavou.


... sex a žádný spánek Tak z vás bude táta? Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Rivalita a jak s ni spravne z levně | Mobilmania zboží ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Žádný sex a žádný spánek. Kdo napsal knihu Žádný sex a žádný spánek? Autorem je Pat Fitzpatrick. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... Tak z vás bude táta? 80% 4 3. ... Mínusem je, že autor asi nepředpoklád ... Bude z vás táta? I na této strastiplné pouti se najde pár ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... Tak z vás bude táta? 80% 4 3. ... Mínusem je, že autor asi nepředpokládal, že se kniha bude překládat, takže se v knize nachází celkem dost odkazů na irské ... Žádný sex a žádný spánek: Tak z vás bude táta? 249,-218,-Skladem > 10 ks Koupit Populární irský sloupkař Pat Fitzpatrick přichází ve své knize s pár dobrým...SOUVISEJÍCÍ KNIHY