Milý Jidáši...: Dopisy očitým svěkům velikonočního příběhu

Milý Jidáši...: Dopisy očitým svěkům velikonočního příběhu - Pavel Obluk | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Obluk
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Milý Jidáši...: Dopisy očitým svěkům velikonočního příběhu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Milý Jidáši...: Dopisy očitým svěkům velikonočního příběhu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Obluk. Číst Milý Jidáši...: Dopisy očitým svěkům velikonočního příběhu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co viděli a jak se cítili svědci posledních Ježíšových dnů? A jak jeho příběh prožíváme my? Ať už jdeme vědomě za Ježíšem nebo jen tak procházíme okolo, dveře velikonočního příběhu jsou otevřené…. Autor dopisů je plný radostného úžasu nad tím, jak živé a aktuální jsou texty Nového zákona a jak dobrodružný může být dialog s konkrétními lidmi přes propast dvou tisíciletí. Chcete-li, můžete se k tomuto dobrodružství připojit.


... očitým svěkům velikonočního příběhu Pavel Obluk Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství 2019 Milý Jidáši - Dopisy očitým svědkům velikonočního příběhu ... Milý Jidáši Dopisy očitým svědkům velikonočního příběhu ... . Celkové hodnocení ... Milý Jidáši(Obluk Pavel) - Co viděli a jak se cítili svědci posledních Ježíšových dnů? A jak jeho příběh prožíváme my? Ať už jdeme vědomě za Ježíšem nebo jen tak procházíme okolo, dveře velikonočního příběhu jsou otevřené…. Autor dopisů je plný radostného úžasu nad tím, jak živé a aktuální jsou texty Nového zákona a jak dobrodružný může být ... Objednávejte knihu Milý Jidáši ... Milý Jidáši: Dopisy očitým svědkům velikonočního příběhu ... ... . Autor dopisů je plný radostného úžasu nad tím, jak živé a aktuální jsou texty Nového zákona a jak dobrodružný může být ... Objednávejte knihu Milý Jidáši - Dopisy očitým svědkům vel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY