P.S.: Nesnáším tě

P.S.: Nesnáším tě - Winter Renshawová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Winter Renshawová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
P.S.: Nesnáším tě.pdf


Chcete si knihu přečíst?P.S.: Nesnáším tě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Winter Renshawová. Číst P.S.: Nesnáším tě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Milý Isaiahu, před osmi měsíci jsi byl jen voják, který měl být nasazen v boji, a já jen servírka, která ti přinesla palačinku a doufala, že si nevšimneš, jak moc jsi mě zaujal. Všiml sis. A celý následující týden jsme strávili spolu. Všechny dopisy, které jsi mi pak poslal, jsem schovávala jako poklady a zamilovala se do tebe. Jenže pak ses vrátil, a když jsme se setkali, choval ses, jako bys mě nikdy v životě neviděl. Ať máš k tomu jakýkoli důvod, doufám, že je dobrý. servírka Maritza P. S.: Nesnáším tě. A tentokrát… to myslím vážně.


...Koupit eknihu. Milý Isaiahu, před osmi měsíci jsi byl jen voják, který měl být nasazen v boji, a já jen servírka, která ti přinesla palačinku a doufala, že si nevšimneš, jak moc jsi ji zaujal ... P.S:Nesnášim tě - Žiar nad Hronom - Bazoš.sk ... . Romantický příběhMilý Isaiahu, před osmi měsíci jsi byl jen voják, který měl být nasazen v boji, a já jen servírka, která ti přinesla palačinku a doufala, že si nevšimneš, jak moc jsi mě zaujal. Všiml sis. A celý následující týden jsme strávili spolu. Všechny dopisy, které jsi mi pak poslal, jsem P.S.: Nesnáším tě Autor Winter Renshawová. Milý Isaiahu, před osmi měsíci jsi byl je ... P.S.: Nesnáším tě / Najlacnejšie knihy ... . Všiml sis. A celý následující týden jsme strávili spolu. Všechny dopisy, které jsi mi pak poslal, jsem P.S.: Nesnáším tě Autor Winter Renshawová. Milý Isaiahu, před osmi měsíci jsi byl jen voják, který měl být nasazen v boji, a já jen servírka, která ti přinesla palačinku a do...SOUVISEJÍCÍ KNIHY