Stavěno anděly: Příběh staronové synagogy

Stavěno anděly: Příběh staronové synagogy - Mark Podwal | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mark Podwal
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stavěno anděly: Příběh staronové synagogy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stavěno anděly: Příběh staronové synagogy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Podwal. Číst Stavěno anděly: Příběh staronové synagogy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Americký autor a ilustrátor Mark Podwal v publikaci představuje příběh pražské Staronové synagogy, jež je nejstarší dochovanou synagogou v Evropě. Přežila války a pogromy, povodně a požáry, stejně jako urbanistický projekt z konce devatenáctého století, jenž vedl ke zničení převážné části pražského Židovského Města. "Autorovy vypravěčské a výtvarné schopnosti zaujmou zvláště dětské čtenáře, a proto je velmi záslužné přiblížit tento příběh také českým dětem v jejich rodném jazyce... Tato knížka bude pomáhat udržet v živé paměti i pro budoucí generace příběh o trvání a vytrvalosti," říká o knize světoznámý židovský spisovatel Wiesel.


...no anděly: Příběh staronové synagogy ... XLSX old.ctenarskekluby.cz ... . Mark Podwal ... Stavěno anděly Autor: Podwal, Mark Nakladatel: Židovské muzeum v Praze EAN: 9788086889863 ISBN: 978-80-86889-86-3 Originál: Built by Angels Překlad: Niklová, Pavla Popis: 1× kniha, vázaná, 44 stran, česky Kniha: Stavěno anděly -- Příběh staronové synagogy - Mark Podwal. Fungujeme! ... Americký autor a ilustrátor Mark Podwal v publikaci představuje příběh pražské Staronové synagogy, jež je nejstarší dochovanou synagogou v Evropě. Přežila války a pogromy, povodně a ... Stavěno anděly / Mark Podwal - Zlevněné knihy ... . Přežila války a pogromy, povodně a požáry, stejně jako urbanistický projekt z konce ... Stavěno anděly (Příběh staronové synagogy) - Příběh pražské Staronové synagogy, jež je nejstarší dochovanou synagogou v Evropě. Autorovy vypravěčské a výtvarné schopnosti zaujmou zvláště dětské čten...SOUVISEJÍCÍ KNIHY