Pleteme oko za okem: Základy, techniky, pletené vzory a projekty

Pleteme oko za okem: Základy, techniky, pletené vzory a projekty - Marisa Nöldekeová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marisa Nöldekeová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pleteme oko za okem: Základy, techniky, pletené vzory a projekty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pleteme oko za okem: Základy, techniky, pletené vzory a projekty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marisa Nöldekeová. Číst Pleteme oko za okem: Základy, techniky, pletené vzory a projekty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Patříte k těm pletařkám či pletařům, kteří prostě nedokážou jehlice odložit? Nebo se chcete teprve naučit plést a držení jehlic a příze je pro vás velkou neznámou? Tato publikace je určena jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Naučíte se první oka, jak nahazovat, ukončovat a ty nejdůležitější kroky mezi tím. V knize najdete i návody na pletení pokročilejšími technikami, jako je vyplétání vzorů více barvami, oboustranný úplet, patentové vzory nebo zkrácené řady, a také mnoho praktických rad a triků. Nechybí ani informace o používaných materiálech. Tato kniha vás bude provázet všemi fázemi pletení modelu, od výběru materiálu přes správné pomůcky až po ukončení, vyprání a vypnutí hotového úpletu. Zahrnuje i velký výběr vzorů na pletení a dvanáct modelů, na nichž si můžete vyzkoušet techniky, které jste si osvojili.


...oko za okem: Základy, techniky, pletené vzory, a projekty (978-80-7549-915-8) Kniha - autor Marisa Nöldeke, 208 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Patříte k těm pletařkám či pletařům, kteří prostě nedokážou jehlice odložit? Pleteme oko za okem: Základy, techniky, pletené vzory a projekty Marisa Nöldekeová Nakladatel: Esence 2019 Pleteme oko za okem: Základy, techniky, pletené vzory, a projekty (978-80-7549-915-8) Kniha - autor Marisa Nöldeke, 208 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Patříte k těm pletařkám či pletařům, kteří prostě nedokážou jehlice odložit? Kniha Pleteme oko za okem: Základy, techniky, pletené vzory, a projekty na www ... Dámské pletené rukavice zdobené plastickým vzorem ... ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pleteme oko za... Nabídky na Ple ... Pletení techniky, vzory, projekty - Chci.cz ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pleteme oko za... Nabídky na Ple...SOUVISEJÍCÍ KNIHY