Jakub a dvě stě dědečků

Jakub a dvě stě dědečků - Miloš Macourek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miloš Macourek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jakub a dvě stě dědečků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jakub a dvě stě dědečků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Macourek. Číst Jakub a dvě stě dědečků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Potrhlé a legrační pohádky Miloše Macourka.Jak to bylo s chlapcem, který si zasadil dědečka a na keři mu jich pak vyrostlo dvě stě? A co se stalo s dívenkou, kterou cucavé bonbony oloupily o zuby? A jestlipak víte, jak to dopadlo se stonožkou, která vyvedla na procházku do parku boty školních dětí? To všechno a ještě spoustu dalšího se dočtete v pohádkách Miloše Macourka. Jsou legrační a milovali je už vaši rodiče.


... pohádky s nevšední fantazií a nápady potěší i pobaví všechny malé čtenáře ... Jakub a dvě stě dědečků - Knihy.cz ... . Třeba Jakub si zasadí dědečka a na keři mu jich vyroste dvě stě, Barborku sáček cucavých bonbonů oloupí o zoubky a Zuzanka píše nejdříve písmenka moc hubená, poté příliš tlustá, takže se všemi má paní učitelka plno starostí. Cyklus pohádek Bylo nebylo aneb Přátelé Divadla Boleradice čtou dětem. Pohádku Jakub a dvě stě dědečků čte Josef Širhal. Pohádky a příběhy vám p ... Jakub a dvě stě dědečků - Knihkupectví Luxor ... . Pohádku Jakub a dvě stě dědečků čte Josef Širhal. Pohádky a příběhy vám přinesli herci a přátelé ... Kniha Jakub a dvě stě dědečků Přidat komentář. baara.j. 1 20. ledna. Kdyby všichni autoři dětských knížek měli tak bujnou fantazii jako pan Macourek, tak nečtu nic jiného, než pohádky. ... Jakub a dvě stě dědečků. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografic...SOUVISEJÍCÍ KNIHY