Žádný sex a žádný spánek

Žádný sex a žádný spánek - Pat Fitzpatrick | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pat Fitzpatrick
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žádný sex a žádný spánek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žádný sex a žádný spánek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pat Fitzpatrick. Číst Žádný sex a žádný spánek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Populární irský sloupkař Pat Fitzpatrick přichází v audioknize s pár dobrými tipy, jak přežít v roli novopečeného otce. Popisuje v ní úplně všechno – od shánění kočárku, záludností porodního oddělení, vybírání jmen a chození na nočník až po výběr správné školy, formy trestů a snahu vycházet s příbuznými z manželčiny strany. Jeho příběh si omotá kolem prstu nejen tatínky, ale i maminky, které chtějí vědět, co se jejich muži doopravdy honí hlavou.


... příručka Žádný sex a žádný spánek je ideálním dárkem pro novopečené tatínky, kteří o tom, co je čeká, ještě vůbec nic nevědí, ale omotá si kolem prstu zkušené tatínky, ba dokonce i maminky malých raubířů, které chtějí vědět, jaké myšlenky se jejich muži doopravdy honí hlavou ... Žádný sex a žádný spánek - Pat Fitzpatrick | Knihy Dobrovský ... . Zábavná příručka Žádný sex a žádný spánek je ideálním dárkem pro novopečené tatínky, kteří o tom, co je čeká, ještě vůbec nic nevědí, ale omotá si kolem prstu zkušené tatínky, ba dokonce i maminky malých raubířů, které chtějí vědět, jaké myšlenky se jejich muži doopravdy honí hlavou. Žádný sex a žádný spánek. Přidat recenzi Autoři; Interpreti; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno : ... E-kniha: Žádný sex a žádný spánek | Knihy.ABZ.cz ... . Žádný sex a žádný spánek. Přidat recenzi Autoři; Interpreti; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :...SOUVISEJÍCÍ KNIHY