Ztracená zápletka

Ztracená zápletka - Genevieve Cogman | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Genevieve Cogman
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztracená zápletka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ztracená zápletka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Genevieve Cogman. Číst Ztracená zápletka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poté, co dostala zakázku, aby našla vzácnou knihu, se Knihovnice Irene a její asistent Kai vydávají do New Yorku éry prohibice. Spolu s draky, gangstery a fae se ocitnou uprostřed politického boje. V New Yorku dvacátých let dvacátého století panuje prohibice. V módě jsou fedory, šaty s třásněmi a samopaly. Intriky jsou v plném proudu. Neohrožení Knihovníci Irene a Kai se ocitají uprostřed dračího politického souboje. Zdá se, že se do tohoto sporu zapletl mladý Knihovník, a pokud ho nedokáží zachránit, pro tajemnou Knihovnu by to mohlo mít velké následky. A protože rovnováha sil mezi mocnými frakcemi visí na vlásku, mohlo by to způsobit i válku.


... zápletka. Genevieve Cogman. Četl(a) jsem ... detail produktu Ztracená zápletka - Krakatit ... . Chci přečíst. 4.5 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, ve čtvrtek 21.5. u Vás doma (Typy ... Kniha Ztracená zápletka Přidat komentář. Magrata15. 11 24. března. Irene se dozví, že jeden z jejich kolegů Knihovníků, spolupracuje s draky, což by mohlo dostat jinak nestrannou Knihovnu do potíží. ... Všechny informace o produktu Kniha Zt ... Ztracená zápletka - Genevieve Cogman | Knihy Dobrovský ... . ... Všechny informace o produktu Kniha Ztracená zápletka - Genevieve Cogman, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ztracená zápletka - Genevieve Cogman. Kniha: Ztracená zápletka - Genevieve Cogman. Fungujeme! Váž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY