Pohádky po telefonu

Pohádky po telefonu - Gianni Rodari | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gianni Rodari
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádky po telefonu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohádky po telefonu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gianni Rodari. Číst Pohádky po telefonu Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Moudré i bláznivé příběhy z Itálie"Byl jednou jeden pan Bianchi. Trávil hodně času na cestách, ale každý večer volal své dcerce a po telefonu jí vyprávěl jednu pohádku. Ale jakou! Už jste slyšeli o senzační planetě, kde děti nemusí chodit do školy, protože všechno vědění obsahují výukové bonbóny? Povídal vám někdo o paláci, který v jednom městě postavili dětem na rozbíjení? V sedmdesáti neuvěřitelných příhodách různých lidí, zvířátek i věcí se dětem splní ty nejdivočejší sny.


...ádky po telefonu Autor: Rodari, Gianni Nakladatel: LIKA KLUB EAN: 9788086069722 ISBN: 978-80-86069-72-2 Originál: Favole al telefono Popis: 1× kniha, vázaná, 188 stran, česky Rozměry: 21 × 21 cm Rok vydání: 2012 (1 ... Kniha Pohádky po telefonu - Gianni Rodari | knizniklub.cz ... . vydání) Pohádky po telefonu. Gianni Rodari. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 1.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 22.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Pohádky jsou stručné (max. 3 stránky, některé mají třeba jen půl stránky), protože je tatínek během služebních cest vypráví každý večer po telefonu své holčičce, k ... Pohádky po telefonu - facebook.com ... .5. u Vás doma (Typy doručení) ... Pohádky jsou stručné (max. 3 stránky, některé mají třeba jen půl stránky), protože je tatínek během služebních cest vypráví každý večer po telefonu své holčičce, která bez pohádky od táty neusne. Příběhy jsou velmi originální, některé vtipné (např. Planeta pravdy O lidech z másla), některé jsou i smutné ... Gian...SOUVISEJÍCÍ KNIHY