Krása a jed oleandru

Krása a jed oleandru - Teresa Simonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Teresa Simonová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krása a jed oleandru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krása a jed oleandru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Teresa Simonová. Číst Krása a jed oleandru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poutavý příběh o lásce a válce, ale také o koláčích, dortech a kávě. Hamburg 1938. Mladá Sophie Terhoven, dcera vlivného obchodníka s kávou se zamiluje do chudého syna pouhé kuchařky. V cestě jim ovšem stojí nejen odlišný původ, ale také temné tajemství jejich rodičů a – válka. Mají milenci společnou budoucnost? A přežijí vůbec těžké období? Na odpovědi čeká o téměř 80 let později mladá majitelka kavárny Jule Weisbachová, která čte Sophiin deník a odhaluje nejen osudy mladé Sophie a Hannese, ale také vazby, o kterých neměla ani tušení. Román velmi vtipně doplňuje soubor devíti receptů na dorty, zákusky a nápoje, které Jule podává ve své kavárně.


... jed oleandru 2019; Kniha Krása a jed oleandru je v ... Krása a jed oleandru cena od 14,90 € | Pricemania ... . Právě čtených: 1x: Přečtených: 57x: Čtenářské výzvě ... Hledáte Krása a jed oleandru od Teresa Simonová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Title: Krasa a jed oleandru - ukazka, Author: Nakladatelství Beta, Name: Krasa a jed oleandru - ukazka, Length: 22 pages, Page: 1, Published: 2019-03-29 Issuu company logo Issuu Krása a jed oleandru Autor: Simonová, Teresa Nakladatel: BETA Dobrovský EAN: 9788075930538 ISBN: 978-80-7593-053-8 Překlad: Kurka, Tomáš Popis: 1× kniha, vázaná, 448 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21,5 cm Rok vydání: 2019 Hamburk, 1938. Sofie, dcera vlivného obchodníka s kávou se zam ... Krása a jed oleandru - Teresa Simonová | Kniha na Alza.cz ... . Sofie, dcera vlivného obchodníka s kávou se zamiluje do chudého s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY