Laila

Laila - Josef Rubáš | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Rubáš
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Laila.pdf


Chcete si knihu přečíst?Laila ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Rubáš. Číst Laila Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavý sci-fi thriller, který vás donutí k zamyšlení!Adam Baxa pracuje jako elitní právník londýnské firmy. Přesto má pocit, že v jeho perfektní paměti je mezera. A v jeho životě ještě větší. S Lailou se má všechno změnit. Dvojitá spirála DNA snad nikdy nevypadala lépe, ale okouzlení brzy vystřídají pochyby. Kdo je ta žena? Výplod genového inženýrství? Může někoho takového vůbec milovat? Kolik mají ještě času? Nic nezmění život tak jako smrt. Dvojitá spirála – boj o sebe a o Lailu – se začíná roztáčet.


...s a girls' name is pronounced LAY-lah. It is of Arabic origin, and the meaning of Laila is " night beauty" ... Laila - Wiktionary ... . Usually refers to dark hair or a dark complexion. Actress Laila Robbins. Laila Caliyah (L.C.), .. Laila is a somewhat popular first name for women (#2179 out of 4276, Top 51%) but a unique last name for both adults and children ... Products include: Laila Eu de Parfum, Geir for Men, Skin of Norway, and Frozen in a Bottle Geir Ness products are inspired by the natural beauty of Norway. Shipments may be delayed due to precautionary measures in place to ensure the safety of our customers an ... Laila Main Laila | Raees | Shah Rukh Khan - YouTube ... . Shipments may be delayed due to precautionary measures in place to ensure the safety of our customers and staff. Laila El Khalifi (better known as Leila K ), Swedish singer and rapper. Laila Lalami, Moroccan-American novelist and essayist. Laila Mehdin, Indian actress. Laila Morse, English actress. Laila Pakalniņa, Latvian director. Lail...SOUVISEJÍCÍ KNIHY