Praktická komunikace pro každý den

Praktická komunikace pro každý den - Laura Janáčková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Laura Janáčková
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Praktická komunikace pro každý den.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praktická komunikace pro každý den ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura Janáčková. Číst Praktická komunikace pro každý den Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každý den se setkáváme s lidmi. Jednáme s nimi. Hovoříme s nimi. Nasloucháme jim. Domlouváme se s nimi. Přicházíme s nimi do přátelského kontaktu, ale též do sporů a konfliktů. Každý den se snažíme o porozumění... Porozumění znamená chápat, postihovat smysl a význam toho, co se sděluje. Abychom toho skutečně dosáhli, je potřeba vnímat, cítit, naslouchat, rozmlouvat a vyjadřovat se tak, aby nám naše okolí rozumělo. O tom všem a mnohém dalším je zbrusu nová kniha, kterou právě držíte v ruce. PhDr. Laura Janáčková, CSc., vám jako odborník na slovo vzatý pomůže překonat komunikační problémy a naučí vás lépe porozumět nejen sobě, ale i lidem kolem vás.


...ká komunikace pro každý den Každý den se setkáváme s lidmi ... Praktická komunikace pro každý den (e-kniha) - Laura ... ... . Jednáme s nimi. Hovoříme s nimi. Nasloucháme jim. Domlouváme se s nimi. Přicházíme s nimi do přátelského kontaktu, ale též do... PhDr. Laura Janáčková, CSc. PRAKTICKÁ KOMUNIKACE PRO KADÝ DEN. Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7. tel.: +420 220 386 401, fax: +420 220 ... Praktická komunikace pro každý den Prodej skončil. 5,0 Hodnotili 2 uživatelé 5 2x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100 % ... Praktická komunikace pro každý den | O2 Knihovna ... . 5,0 Hodnotili 2 uživatelé 5 2x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100 % zákazníků doporučuje. 1 uživatelská recenze "Každý den se setkáváme s lidmi. Jednáme s nimi. Hovoříme s nimi. Nasloucháme jim. Domlouváme se s nimi. Kupte knihu Praktická komunikace pro každý den od Laura Janáčková na ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY