Vystavování je hra: Jak připravit na výstavu psa i sebe

Vystavování je hra: Jak připravit na výstavu psa i sebe - František Šusta | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
František Šusta
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vystavování je hra: Jak připravit na výstavu psa i sebe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vystavování je hra: Jak připravit na výstavu psa i sebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Šusta. Číst Vystavování je hra: Jak připravit na výstavu psa i sebe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Objevte krásné dobrodružství zvané výstavy!, Máme pro vás ty nejlepší průvodce – Michaelu Čermákovou, zkušenou vystavovatelku i posuzovatelku, a Františka Šustu, známého trenéra zvířat. V knize najdete nejen praktické informace, které s vystavováním souvisí, ale autoři vás naučí i postupy, které se jim osvědčily, upozorní vás na věci, které nefungují, a poradí vám, jak absolvovat výstavu tak, abyste si ji užili vy i váš pes. Žádný titul totiž není otázkou života či smrti a tou největší výhrou je oddanost a přátelství mezi vámi a vaším psem. Michaela Čermáková, od patnácti let majitelka psů, chovatelka plemene kavalír King Charles španěl (chov. st. Zlatý kavalír), od roku 1993 posuzovatelka exteriéru psů, autorka a spoluautorka několika knížek a příruček pro chovatele a majitele kavalírů.


...Vystavování je hra -- Jak připravit na výstavu psa i sebe - Michaela Čermáková; František Šusta Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Kynologie, psi - Chci.cz ... . Jak připravit psa a sebe na první výstavu? 31.05.2011 16:14. Protože každá hra má svá pravidla, je dobré, pokud chceme uspět, seznámit se s těmi výstavními. Ono snad nejde ani o to oběhnout s pejskem kruh a přidržet ho na stole, to umí každý, ale předvést svého miláčka tak, aby vynikly jeho přednosti a naopak zůstaly ... Vystavování je hra Autor: Šusta, František Nakladatel: Plot EAN: 9788074283536 ISBN: 978-80-7428-353-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 180 stran, česky Rozměry: 15 × ... Vystavování je hra: Jak připravit na výstavu psa i sebe ... ... Vystavování je hra Autor: Šusta, František Nakladatel: Plot EAN: 9788074283536 ISBN: 978-80-7428-353-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 180 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Vystavování je hra Jak připravit na výstavu psa i sebe Nakladatelství PLOT Prah...SOUVISEJÍCÍ KNIHY