Jak nakreslit jednorožce a jiná roztomilá zvířata: Jednoduché tvary v pěti krocích

Jak nakreslit jednorožce a jiná roztomilá zvířata: Jednoduché tvary v pěti krocích - Lulu Mayová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lulu Mayová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak nakreslit jednorožce a jiná roztomilá zvířata: Jednoduché tvary v pěti krocích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak nakreslit jednorožce a jiná roztomilá zvířata: Jednoduché tvary v pěti krocích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lulu Mayová,. Číst Jak nakreslit jednorožce a jiná roztomilá zvířata: Jednoduché tvary v pěti krocích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chceš ohromit kamarádky, udělat někomu radost k narozeninám nebo si prostě jen tak kreslit pro sebe? Pak rozhodně musíš mít tuhle knížku! Je to táák jednoduché! Pár tahů, tu a tam nějaký doplněk a pod rukama ti budou ožívat ta nejroztomilejší zvířata, jaká svět viděl – jednorožec, panda, lenochod, lama, koala, vydra, medvěd, ovce, mravenečník… na co si vzpomeneš! Celkem 30 různých projektů netrpělivě čeká, až se do nich pustíš! Ale pozor – nebezpečně vysoký obsah roztomilosti!


...kreslit jednorožce a jiná roztomilá zvířata: Jednoduché tvary v pěti krocích Lulu Mayová, Sophie Schreyová Jak nakreslit jednorožce a jiná roztomilá zvířata: Jednoduché tvary v pěti krocích (978-80-7617-190-9) Kniha - autor Lulu Mayo, 64 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Chceš ohromit kamarádky, udělat někomu radost k narozeninám nebo si prostě jen tak kreslit pro sebe? Jak nakreslit jednorožce a jiná roztomilá zvířata ... Knižní novinky za měsíc Září 2018 ... ... Jak nakreslit jednorožce a jiná roztomilá zvířata - LULU MAYO ... Jak nakreslit 132 zvířat . Naučte se pomocí jednoduché a zábavné metody krok za krokem kreslit roztomilé domácí mazlíčky, nádherné koně, divoká zvířata a pestrobarevné ptáky! Čtyři zkušení umělci vám prozradí, ... Nauč se kreslit: Příručka, která tě krok za krokem naučí ... ... ... Jak nakreslit jednorožce a jiná roztomilá zvířata - LULU MAYO ... Jak nakreslit 132 zvířat . Naučte se pomocí jednoduché a zábavné metody krok za krokem kreslit roztomilé domácí mazlíčky, nádherné koně, divoká zvířata a pestrobarevné ptáky! Čtyři zkušení umělci vám prozradí, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY