Velké dobrodružství malého pejska

Velké dobrodružství malého pejska - Ladislav Csurma | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Csurma
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Velké dobrodružství malého pejska.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velké dobrodružství malého pejska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Csurma. Číst Velké dobrodružství malého pejska Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malá Lara je štěňátko. Roztomilé a hodné. Ale i na malá a roztomilá zvířátka čeká v životě nejedna velká zkouška. A tak se malá Lara setká s nebezpečím i strachem. Pozná důležitost přátelství, vytrvalosti a odvahy. Je jako dítě, které oťukává svět kolem sebe, krůček po krůčku jej poznává a učí se, co je v životě opravdu důležité. Příběh s dobrým koncem a se spoustou obrázků. Příběh, kterému děti porozumí.


...dobrodružství malého pejska Ladislav Csurma ... Jojo, velká dobrodružství malého pejska - Birck Bengt ... ... . O pejskovi, o světu pod jeho tlapkami, a kamarádství ... Objednávejte knihu Velké dobrodružství malého pejska v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Hledáte Velké dobrodružství malého pejska od Ladislav Csurma? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Velké dobro ... Velké dobrodružství malého pejska - Ladislav Csurma ... ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha: Velké dobrodružství malého pejska (Ladislav Csurma). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Jojo, velká dobrodružství malého pejska Bengt Birck. Krásně ilustrované příhody štěněte, které si získá srdce všech dětí. Sotva se štěně Jojo vykutálí ze svého košíčk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY